milujeme léto
středa 8. července 2020 16:18
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:
Země
Destinace, středisko
Vyčistit Vybrat
Dospělí
Děti
věk dětí v době ukončení pobytu
1. dítě
2. dítě
Více osob?
Kontaktujte prosím internetový prodej nebo některou z našich poboček.
Doprava
Odletové místo

Stanovisko cestovní kanceláře k aktuální situaci a omezením (COVID-19)-28.4.2020

Vážení klienti,

v první řadě Vám děkujeme za důvěru a trpělivost, kterou jste prokázali v posledních dvou týdnech během nuceného krizového uzavření všech provozoven cestovních kanceláří.

Z naší strany plníme veškeré závazky potřebné pro zajištění chodu cestovní kanceláře v rámci opatření, která zavedla vláda ČR i další země v souvislosti s hrozbou onemocnění COVID-19.

V souvislosti s nově přijatým zákonem č. 185/2020 o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na odvětví cestovního ruchu naše cestovní kancelář zvažuje využití ochranné doby podle §3 uvedeného zákona.

Poukaz na zájezd musí být zajištěn pro případ úpadku pořadatele podle zákona upravujícího některé podmínky podnikání a výkon některých činností v oblasti cestovního ruchu.

Naše cestovní kancelář má platné pojištění vůči insolvenci do konce roku 2020. Aktuálně vstupujeme do jednání s pojišťovnou pro sezónu 2021. Z důvodu přetrvávající mimořádné situace předpokládáme výsledek jednání před původně plánovaným odjezdem prvních zájezdů.

Následně budeme informovat všechny naše zákazníky a partnery o dalších krocích. V nejbližších dnech je možné akceptovat odstoupení od smlouvy o zájezdu cestujícím při výši odstupného 30% z ceny zájezdu.

Stáhněte si Formulář k odstoupení od Smlouvy o zájezdu

Archív správ k situaci a omezením (COVID-19)

Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek