milujeme léto
pondělí 22. ledna 2018 09:34
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:
Země
Destinace, středisko
Vyčistit Vybrat
Dospělí
Děti
věk dětí v době ukončení pobytu
1. dítě
2. dítě
Více osob?
Kontaktujte prosím internetový prodej nebo některou z našich poboček.
Doprava
Odletové místo
Milí cestovatelé,

je nám velkým potěšením představit a doporučit Vám v pořadí již pátou edici exkluzivního cestovatelského produktu CESTY KOLEM SVĚTA - RANGE ROVER edice 2018, která poprvé povede východním směrem - rychlejší, bezpečnější a komfortnější létání!


Tento unikátní poznávací-pobytový zájezd privátním letadlem, který se uskuteční v jarním termínu 18.4.-13.5.2018, Vám dá jedinečnou možnost komfortně a bezpečně se vydat na skutečnou Cestu kolem světa s 9 jedinečnými zastávkami, a to s nadstandardním sezením ve speciálně upraveném letadle pro maximálně 56 cestujících včetně novinky - Sky lounge (baru na palubě letadla), s luxusními a zážitkovými službami v jednotlivých místech po trase zájezdu, profesionálním a zkušeným personálem a v neposlední řadě se na palubě "private jetu" setkáte se zajímavými spolucestujícími.

Skuteční cestovatelé a nároční rekreanti, vyhledávající komfortní a luxusní služby v méně navštěvovaných nebo ne běžně dostupných místech, chtějí od takové Cesty něco jiného, více sofistikované, osobnější, propracovanější, překombinovanější.

Proto se mohou zájemci o takový nový a unikátní typ Cesty kolem světa obrátit na cestovní kancelář Leonardo, která jako první ve střední a východní Evropě exkluzivně jedenkrát ročně organizuje tento atraktivní zájezd pro limitovaný počet zákazníků.Jelikož k datu 7.3.2017 evidujeme již 43 závazných objednávek a 4 předběžné rezervace (maximální kapacita letadla je pouze 56 osob), tj aktuálně máme volných už jen 9 míst! A proto můžeme už se značným časovým předstihem potvrdit, že CESTA KOLEM SVĚTA - RANGE ROVER edice 2018 se uskuteční !!

Neváhejte, splňte si svůj životní sen a vydejte se
na unikátní Cestu kolem světa na jaře 2018!


Katalog

kompletní 32-stránkový katalog a všechny informace o tomto zájezdu naleznete na www.cestyokolosveta.eu

BONUS

pokud při své objednávce Cesty kolem světa použijete heslo "TIP TRAVEL", získáte navíc atraktivní dáreček!

Rezervace

LEONARDO-OSCAR s.r.o.
Zadunajská 12
851 01 Bratislava 5
SLOVAKIA

+421-2-63 53 02 91
+421-2-63 53 02 92

ck@leonardo.sk
zajazdy@leonardo.sk
www.cestyokolosveta.eu
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek