milujeme léto
neděle 17. října 2021 10:32
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Dominikánská republika Playa Bávaro MELIÁ Caribe Beach Resort hotelový komplex ******

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
Novinka v nabídce
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Aktuální doba si žádá velké činy a my je provádíme na poli cestovního ruchu. Poprvé v historii budou realizovány přímé nonstop lety - bez přestupů a mezipřistání - ze Slovenska do Dominikánské republiky I vy můžete být při tom a využít nejrychlejší, nejbezpečnější a nejpohodlnější spojení ze Slovenska na světoznámé pláže v oblasti Bávaro v Dominikánské republice

Jen si to představte, nastoupíte do letadla v zimní Bratislavě a za 10 hodín vás už zahřívají teplé paprsky karibského slunce a čekají bělostné pláže a odpočinek ve stínu palem na břehu tyrkysového moře. Nonstop lety organizujeme ve spolupráci s německou leteckou společností Condor, která má svou základnu na letišti ve Frankfurtu.

Condor se od svého vzniku, v roku 1956, vypracoval na nejpopulárnější německou rekreační leteckou společnost (Podle Německého institutu pro kvalitu služeb DISQ) a přepraví ročně více než 9 milionů pasažérů z 8 německých letišť až do 90 destinací na celém světě. Provozuje více než 50 letadel, jejichž údržbu zabezpečuje sesterská společnost Condor Technik ve Frankfurtu a Dusseldorfu. Spolehlivá letadla typu Boeing 767-300ER s kapacitou 249 míst ve 3 třídách komfortu vás bezpečně dopraví na slunné pláže Karibiku a také zpět domů.

» Fly BUSINESS class přímé lety z Bratislavy
» Fly PREMIUM class přímé lety z Bratislavy
» Fly ECONOMY class - přímé lety z Bratislavy

POVINNÉ PŘÍPLATKY » pro občany ČR za účelem turistiky vstup bez víza s pasem platným min. 6 měsíců po návratu do ČR, při příjezdu je však nutné zakoupit si na letišti turistickou kartu v ceně 10 USD / osoba.

Playa Bávaro - dovolená léto 2021

Oblast Punta Cana se chlubí 48 km dlouhým souborem nádherných bílých pláží v Karibiku - z nichž nejkrásnější se jmenuje Playa Bávaro. Je nacpaná kokosovými palmami sahajícími až po oblohu. Punta Cana je místem odpočinku a relaxace u moře. Zde,kde se Atlantik setkává s Karibikem, od severního cípu Uvero Alto až po jižní Cap Cana, nabízejí all inclusive resorty všechny rozmary a pohodlí luxusní rekreace na pláži. Rodiny se těší ze zábavních center a vodních parků pro děti, zatím co páry si mohou vychutnat romantická místa. Ale nejde jen o zábavu na slunci, měkký bílý písek, do kterého se vám vnořují prsty na nohou, azurovou, čistou vodu, ideální ke koupání, ale také o rybaření nebo potápění kvůli podmořskému životu a vrakům starých lodí. Punta Cana je také cílem golfistů s 10ti hřišti. Kamkoliv se podíváte – zářivě bílé pobřeží Punta Cany se chlubí 11ti plážemi s certifikátem kvality "Modrá vlajka". Od malebného surfovacího centra Macao a pláží Bávaro, až po Corales a Cortecito - najdete zde obchody, obchodní centra, vodní sporty a bary na pláži. Prozkoumejte karibský, dominikánský venkov na terénním safari a plantáže cukrové třtiny. Navštivte také nejvýše položené poutní místo - Baziliku Nuestra Señora de la Altagracia. Punta Cana je typická skvělou atmosférou moře, slunce, písku, tance, koktejlů, rumu, chutného jídla a ručně balených cigaret.

Dominikánská republika

Chutné mofongo, rum Brugal, doutníky a melodická bachata ... užijte si tu nejúžasnější dovolenou na jedné z perel Karibiku - v Dominikánské republice! Najdete zde překrásné písečné pláže, blankytně modré a zároveň příjemně teplé moře, skvělé tropické podnebí a také nádhernou přírodu. Prožijte horké dny plné romantiky a odpočiňte si u moře s osvěžujícím koktejlem v ruce. Ptáte se, jestli je to možné? Přesvědčte se o tom v následujících řádcích a později na vlastní kůži v resortu Meliá Caribe Beach.

Dominikánská republika patří k velmi oblíbeným a vyhledávaným exotickým destinacím Karibiku. Nachází se ve východní části ostrova Hispaniola a patří k ní i přilehlé pobřežní ostrovy. Metropolí a zároveň druhým největším městem karibské oblasti je Santo Domingo, ležící na jižním pobřeží ostrova. "Dominika", jak se Dominikánská republika familiárně nazývá, je pro turisty atraktivní zejména pro své nádherné písečné pláže lemované zelenými palmami. Jejich společná délka je až 300 km z celkového pobřeží. Místní krajina je však velmi různorodá. Kromě pláží lze na druhé straně obdivovat vysokohorskou poušť, tropické pralesy a savany. Nejvyšším pohořím uprostřed země je Cordillera Central s nejvyšším vrchem celého Karibiku - Pico Duarte.

V případě, že si chcete odpočinout, opálit se a užít si relax na těch nejkrásnějších plážích i v zimních měsících, cestujte s námi právě do této destinace. Se svým příjemným podnebím i v zimě a na jaře je ideálním místem pro pobyt, ale také zábavu a dobrodružství. Neváhejte a pojďte s námi vyzkoušet potápění v těch nejprůzračnějších vodách, golf na těch nejzelenějších trávnících nebo podnikněte alespoň jeden z dobrodružných výletů, které v rámci dovolené v Dominikánské republice nabízíme. www.godominicanrepublic.com


Hlavní město:
Santo Domingo

Počet obyvatel:
9.184.000

Rozloha:
48.442 km2

Měna:
peso

Magický ostov Isla Saona Dominikánská republika
Pokud nejste zrovna fanouškem historie, kulturních památek či adrenalinových sportů, a raději dáváte přednost hřejícímu slunci a průzračným vodám tyrkysového moře, tento výlet je pro vás jako stvořený.
V úvodu dne se autobusem dopravíme do přístavu Bayahibe, odkud se katamaránem budeme plavit podél pobřeží úžasného národního parku Del Este až k ostrovu Saona. Cestou se však zastavíme v nádherné azurové zátoce, kde si můžete dosyta vychutnat koupání a zároveň zažít něco jedinečného - pozorování mořských hvězdic.

Následně doplujeme na již zmíněný ostrov Isla Saona, kde si vychutnáme oběd a po něm klidné odpoledne zpříjemněné lenošením, opalováním a koupáním se.

Jelikož na ostrově Saona strávíme odpolední hodiny, chceme vám toto kouzelné místo alespoň trochu představit. Vždyť v roce 1494 se na něm zastavil i sám slavný mořeplavec Kryštof Kolumbus. Saona leží na jihovýchodě Dominikánské republiky a plavba ze střediska Punta Cana katamaránem trvá přibližně dvě hodiny. Tento ostrov je skutečně malým kouskem ráje v Karibiku s bílým pískem na pobřeží a posetý vysokými zelenými palmami. Saona má i podmanivý podmořský svět, proto kromě opalování a koupání doporučujeme vyzkoušet i šnorchlování a potápění. Stačí vejít do moře a tam na vás čekají okouzlující korálové zákoutí plné pestrobarevných ryb. Tehdy si řeknete, že toto je to, za čím jste přišli.
Samaná, Las Terranas a velryby Dominikánská republika
Chcete zažít něco opravdu nezapomenutelné a doslova dechberoucí? Nabízíme vám přesně to, co hledáte! Poloostrov Samaná je místo s panenskou přírodou, v současnosti velmi vyhledávané. V dávných dobách bylo skvělým úkrytem pro piráty, jejichž dělali palmové lesy, izolované pláže a skryté jeskyně ostrova téměř neviditelnými. Dnes je Samaná díky svým pralesům, divokým plážím a kokosovým plantážím rajským únikem od hektického života turistů. A protože i vy jste jedněmi z nich, během návštěvy tohoto pohádkového místa máte neuvěřitelnou možnost spatřit přímo stáda obrovských savců - velryb keporkaků (plejtvák dlouhoploutvý), které každý rok navštíví záliv Samaná Bay s cílem páření se. Musíte uznat, že už jen představa této scenérie je vskutku dechberoucí.

A to není v rámci našeho výletu všechno. Po tomto ohromujícím zážitku se přesuneme do Las Terrenas, kdysi rybářskou vesničku, dnes snad nejmodernější město poloostrova, odkud se jízdou na koni či oslíkovi vydáme k dalšímu přírodnímu skvostu teto země - k vodopádu El Limón.
Samozřejmě, tak jako pro jiné oblasti Dominikánské republiky, i pro poloostrov Samaná jsou charakteristické překrásné, dlouhé pláže s jemným bílým pískem, usměvavé karibské slunce a křišťálové vody moře. Využijte šanci přinést si dovolenkové vzpomínky, na které určitě nikdy nezapomenete.
Santo Domingo Dominikánská republika
Přidejte se k nám a absolvujte s námi jedinečnou prohlídku těch největších historických skvostů v hlavním a největším městě Dominikánské republiky - Santo Domingo, jehož historické jádro bylo v roce 1990 zapsáno na Seznam Světového kulturního dědictví UNESCO!

V případě, že se rozhodnete pro tento výlet, naskytne se vám příležitost vidět proslulé pamětihodnosti, projít se po nejstarší ulici v Americe – Calle Las Damas, spatříte dům Diega Kolumba, potomka slavného mořeplavce, a také první katedrálu v Americe, majestátní pevnost Ozama či národní Pantheon. Koloniální město, tedy historické jádro města, bylo založeno v roce 1498 a stalo se vzorem pro mnohé architekty.

Druhou část prohlídky ocení zejména milovníci nákupů, protože zavítáme na typický místní trh se suvenýry, slavnou pěší zónu El Conde a do živé turistické oblasti Malecón, v níž se mimo jiné nachází famózní nákupní centrum Agora. Ideálním na zrelaxování a nabrání nových sil je pěkný, udržovaný Parque Independencia. No a jednou z významných kulturních památek, kterou nelze opomenout, je muzeum - Museo de las Casas Reales.

V Santo Domingo je toho k vidění podstatně více. Proto pokud máte chuť strávit rekreační dny i návštěvou památek a poznáváním historie, neváhejte! Vraťte se s námi do dávných dob dobyvatelů, do dob Kryštofa Kolumba ...

Popis hotelu

Poloha

luxusní komplex známé španělské hotelové sítě Meliá se nachází přímo na bílé pláži Playa Bávaro v letovisku Playa Bávaro - Punta Cana • na nádherné dlouhé písečné pláži s jemným bílým pískem • 15 minut jízdy autobusem od mezinárodního letiště Punta Cana • 2 hodiny jízdy autobusem od hlavního města Santo DomingoUbytování

elegantně zařízené 2-lůžkové luxusní pokoje DELUXE s možností 1- 2 přistýlek • wifi připojení je ve všech pokojích • individuálně regulovatelná klimatizace • koupelna s příslušenstvím • sušič na vlasy • TV • kávovar na pokoji • žehlička a žehlicí prkno • trezor • minibar • pohodlné sezení na balkoně nebo na terase s nádherným výhledem do palmové zahrady • možnost ubytování v pokojích typu PREMIUM beach side, FAMILY ROOM beach side, The LEVEL premium a The Level Suite za příplatekVybavení

luxusní hotel s překrásnou palmovou zahradou • hotel sestává z hlavní budovy a přilehlých vilek • prostorná vstupní hala s recepcí v hlavní budově • hotel se může pochlubit jedním z nejlepších spa center • fitness centrum s nejmodernějším zařízením • 8 restaurací a 4 bary: restaurace CAPRI, kde se podává vynikající středomořská kuchyně, ALMA - španělská kuchyně, LA HACIENDA - mexická kuchyně, HOKKAIDO - japonská kuchyně (za úhradu), TARTUFO - italská kuchyně, BAZAAR - americký grill, food truck a bufetová stanice, O GRILLE - snack bar u vodního parku Splash Island, MERKADO - mezinárodní bufet na snídaně, oběd a večeři, RIVIERA - restaurace pro hosty ubytované v the LEVEL s celodenním bufetem nebo á la carte servírováním na oběd a večeři, BAREFOOT - snack bar na pláži, SAPPHIRE BAR - moderní luxusní bar, SHAKER BAR - tradiční bar "casual", POOL BAR - nabízející občerstvení u bazénu • dospělí hosté nad 18 let mohou využít více kulinářských možností ve vedlejším sesterském hotelu Meliá Punta Cana Beach Resort • 4 bazény v palmové zahradě • Kids Club pro děti od 8 měsíců do 13 let, dětský bazén, dětské hřiště, volejbalové a fotbalové hřiště, kulečník, stolní tenis, místnost s videohrami, animace pro děti • tematické párty pořádané každý týden • YHI SPA wellness center za poplatek: sauna, parní sauna, jacuzzi, salón krásy a kosmetiky, masáže, procedury na ošetření obličeje a těla • butiky a kasino za úhradu • lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu zdarma • wifi v prostorách lobby zdarma • 24-hodinová lékařská služba (za poplatek)Stravování

formou ALL INCLUSIVE

ULTRA ALL INCLUSIVE snídaně, obědy a večeře formou bohatých švédských stolů nebo servírované podle typu restaurace včetně nápojů • pestré občerstvení během dne • káva, čaj, voda, nealkoholické nápoje, džusy, pivo, vybrané alkoholické nápoje, víno, koktejly • dětské menu • plážové osušky • slunečníky a lehátka u bazénu a na plážiPláže

přímo u hotelu nádherná dlouhá bílá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře • lehátka, slunečníky, plážové osušky, nemotorizované vodní sporty zdarmaSport a zábava

fitness centrum s nejmodernějším zařízením • volejbal, fotbal • animační programy pro děti během dne • spa centrum (za poplatek) • dětské hřiště • párty • stolní tenis • biliard • 7 tenisových kurtů (trenér a večerní hra za poplatek) • basketbalové hřiště • 18ti jamkové golfové hřiště kvality světového šampionátu (za poplatek) • vodní park SPLASH ISLANDWebstránka

www.melia.comOficiálni hodnocení

*****Novinka v nabídce
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek