milujeme léto
čtvrtek 4. června 2020 19:20
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Kalábrie Nicotera Marina Nicotera Beach hotelový komplex ****+

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
DIEŤA ZDARMA 2020
VYBRANÉ HOTELY 2020
Top First minute
Top First minute zľava až 40%
Top First minute + 1 dieťa zdarma
TOP ZLAVA 5% poznavacie
Top First Minute
Top First Minute 25%
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Nádherná a rozľahlá pláž
Ultra All inclusive
SUN & FUN KLUB
Přímo na pláži
Oblíbený hotel
Rodinná dovolená
Klubová dovolená
Výhodná poloha
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Kalábrie - dovolená léto 2020

Na jihu Itálie, tam kde se pobřeží už téměř dotýká Sicílie, na úpatí Apeninského horského pásma a na konci zálivu Policastro, tam se moře dotýká magické Kalábrie. Nejjižnější část „italské boty“ je plná vitality a historického dědictví, je to země dávných mýtů, byzantského náboženství a staletých olivovníků. Na každém rohu tu zrají šťavnaté fíky a pomeranče, všude je cítit vůně pečených ryb a z tyrkysového moře vystupují starobylá opevnění jako z prázdninových pohlednic. Buon giorno, Calabria!

Kalábrie je špičkou „italské boty“, nejjižnějším regionem italské pevniny. Je místem, které je obdarováné charismem. Ten, kdo ji chce poznat, je veden inspirací, vášněmi a putováním, které má svůj začátek při tisíciletých místech, pobřežích, zátokách, plážích a městečkách. Kalábrie je obklopena mořem ze dvou stran. Tyrhénské moře omývá její západní pobřeží. Najdete zde nádherné nepřelidněné pláže a křišťálově průzračnou vodou sytě modré barvy. Tato oblast má nejčistší úseky moře nejen v oblasti Itálie, ale i v celé Evropě. Právem dostala přívlastek „Karibik Evropy“. Mezi vyhledávané střediska patří oblast měst Pizzo a Tropea, jejichž pláže s jemným bílým pískem jsou v kontrastu s impozantními skalními útesy. Romantickým rájem Kalábrie je známé městečko Scalea, jehož charisma a nevšední atmosféra ukrývající se v starobylých kamenných uličkách si vás dozajista podmaní. Jako bonus získáte dechberoucí pohled na nádherné tyrkysové moře. Milovníci Kalábrie si velmi oblíbili dovolenou ve středisku Praia a Mare s impozantním ostrovem Dino v popředí. Budete uchváceni krásou přírodních pláži, zaskočeni průzračností zdejšího moře, potěšeni pohostinností místních obyvatel a obohaceni nezapomenutelnými dojmy ze slunečné Kalábrie.

Itálie

FAK: KAL - LIPARSKE OSTROVY Nicotera Marina, Pizzo
FAK: KAL - TAORMINA Pizzo, Nicotera Marina
Pizzo & Tropea Nicotera Marina, Pizzo
Ráj na zemi, krásná Tropea, je jednou z nejnavštěvovanějších míst Kalábrie, které leží na rozhraní zálivu Sv. Eufemia a Gioia Tauro. Právem se toto město označuje i "perlou Kalábrie" Oblast dnešního města byla osídlena kolem roku 1000 př. n. l. V 8. stol. zde sídlilo biskupství. Větší rozmach města se však odehrál až v 16. a 17. století. V samotném městě i v jeho okolí je proto spousta památek nejen ze středověku, ale i z dob řecké a římské nadvlády. Z období řecko-románské doby se zde zachovalo množství historických památek jako např. normanská katedrála z 11. stol., kostel Sv. Marie, vybudovaný na skalnatém útesu, kostel Sv. Františka z Assisi a množství dalších kostelů, kaplí a paláců, které spolu s úzkými uličkami dotvářejí kolorit městečka.

Pizzo je proslulé město zmrzliny a známé "tartufo" pochází právě z tohoto městečka.
Lahodné zmrzlinové pokušení ve tvaru koule, s tekutou čokoládovou náplní uvnitř,
posypané kakaem vám naservírují v každé "gelaterii", tedy zmrzlinárně. Město návštěvníkům kromě krásné široké písečné pláže nabízí množství barů, obchodů a pizzerií. Impozantní hrad Murat (zde byl popraven neapolský král Joachim Murat, švagr Napoleona) a jedinečný jeskynní kostel Piedigrotta se sochami vytesanými z kamene, které představují scény ze života Ježíše Krista či Panny Marie, vás zcela okouzlí.

(orientační cena 40 EUR/ dítě do 12 let 20 EUR)
Reggio Calabria & Scilla Nicotera Marina, Pizzo
REGGIO CALABRIA – toto město se 178 tis. obyvately se nachází na úplné špičce italské boty. Reggio, jak se ve zkratce nazývá, bylo založené Řeky v 8 st. před n.l . a od té doby sehrávalo v dějinách jižní Itálie vždy významnou úlohu. Zemětřesení v letech 1783 a 1908 však zničilo architektonické svědectví z předcházející doby. Díky jedinečné poloze, v blízkosti Messinské úžiny a velkolepé nové výstavbě v historickém stylu Liberty (italská obdoba secese) však Reggio i nadále zůstává krásným městem. Větší turistický zájem však město vzbudilo až poté, co v roce 1972 byly z moře vytaženy antické bronzové sochy bojovníků, které jsou od roku 1981 umístěny v archeologickém muzeu v Reggiu. Ve městě dále můžete navštívit hrad ze 16. st. nebo národní muzeum patřící mezi nejdůležitější a nejbohatší co se týká exponátů z celé Kalábrie.

Při návštěvě Reggio vás okouzlí Piazza Indipendenza (v překladu náměstí Nezávislosti), které se od roku 2000 mění v době letních měsíců na přímořskou promenádu. Náměstí navrhl slavný architekt Pier Liugi Nervi. Nová promenáda se táhne podél starší velkolepé obchodní třídy "Lungomare“ lemované kaučukovníky, magnóliemi a vysokými palmami, které básnik Gabriele d´Annunzio popsal jako „Il piu bel chilometro d´Italia“ (nejkrásnější kilometr Itálie). Najdete zde zbytek římských lázní, řeckého opevnění, kostelík Ottimati a malé muzeum Sv. Paula. Městečko patří k nejkrásnějším v celé Itálii.

SCILLA – je malebné lázeňské a turistické letovisko v Itálii. Nachází se v Kalábrii, cca 24 km od města Reggio Calabria, na březích Tyrhenského moře.
Patří k nejznámějšímu v oblasti Costa Viola. Je to skalnatá oblast, bohatá na romantické zálivy. Oblast dnešního města byla osídlená už ve starověku. Scilla má velmi bohatou historii. Dnes tu žije cca 6000 obyvatelů. Město nabízí krásné pláže, azurově čisté moře a památky. Dominantou města je skála, na které stojí středověký hrad Castello Ruffo. Scilla se dělí na tři oblasti: San Giorgio, Marina Grande a Chianalea. Marina Grande je plážová oblast plná hotelů a restaurací. Nejkrásnější z pláží je pláž La Spiaggia di Scilla a Punta Paci. Pěkné pláže jsou ale i v ostatních částech. Marina Grande je velmi oblíbená čtvrť turistů a návštěvníků města. Najdete zde kostel Spirito Santo se známým obrazom La discesa dello Spirito Santo (1799) od F. Celebrana. Srdce města potom tvoří čtvrt San Giorgio. Ta je centrem všech městských úřadů a institucí. Život tu pulzuje nejvíce na náměstí San Rocco (Piazza di San Rocco). Prastará čtvrť Chianalea s úzkými uličkami, kde malé rybářské domečky omývá moře, objevíte pod samotným hradem. Čtvrť Chinalea se také nazývá "piccola Venezia del Sud" - "malé jižní Benátky". 

Mezi nejvýznamnější památky ve městě patří kostel Chiesa di Santa Maria Immacolata, kostel Chiesa dello Spirito Santo a hlavně Castello Ruffo. Nachází se na vrcholu skalnatého útesu, v nadmořské výšce 70 m. Středověký hrad je součástí unikátního dědictví města Scilla. Koluje o něm i řada legend. Původní byl zasvěcený bohyni Minerve a sloužil jako římská pevnost. Architekturu Castello Ruffo ovlivnili Byzanti, Normani, a Aragonci. Baziliánská komunita se tu usadila mezi 8. - 9. st. V 13. století byl hrad Castello Ruffo rekonstruovaný Carlom di Angio, v 15. století De návo a v 16. století rodinou Ruffo. Zajímavostí je, že na hradě v roce 1860 býval Giuseppe Garibaldi. V době své existence zažil hrad Castello Ruffo hodně bitev, ale i zemětřesení. Našťestí se ho podařilo zachovat až dodnes. V současnosti se tu konají fotografické animace, výstavy i sochařská sympozia. Také je tu stálá výstava starověkých lodí "luntri". Jedná se o černé lodě, které byli používané na tradiční lovení mečounů. Lov mečounů zde má totiž velmi dlouhou tradíci. Ve městě se však nachází mnoho dalších památek, hlavně kostelů. Samozřejmostí je bohatá možnost aktívního vyžití. Na svoje si tu příjdou hlavně milovníci potápění, šnorchlování a plachtění. Oblíbené jsou také v tomto letovisku plavby a exkurze okolo pobřeží na člunech nebo plachetnicích. V době letní sezóny se tu konají různé festivaly a slavnosti. K těm nejvýznamějším slavnostem patří "Svátek mečoua“ (první týden v srpnu) a „Svátek svatého Rocha" (16. srpna).

(orientační cena 40 EUR/ dítě do 12 let 20 EUR)

Popis hotelu

Poloha

přímo u krásné písečné pláže • 5 km od vesničky Nicotera Marina • 10 km od přístavního městečka Gioia Tauro • 30 km od nejkrásnějšího města Tropea • 80 km od letiště v Lamezia TermeUbytování

standardní pokoje určené pro 2-4 osoby (2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a 2. dítě do 7 let bez lůžka), resp. prostorné rodinné pokoje pro 4 osoby (2 propojené místnosti: ložnice se 2 lůžky a místnost s 1 - 2 přistýlkami se společným soc. zařízením) • klimatizace • telefon • TV • trezor • minilednička • vlastní hygienické zařízení (koupelna se sprchou, WC a fén) • balkon resp. terasa s posezenímVybavení

vstupní hala s recepcí • restaurace • restaurace na terase s grilem a pizzou • bazénový komplex pro dospělé a děti (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma) • pool bar • dětský miniklub • junior klub • amfiteátr • dětské hřiště • „biberonerie„ (kompletní stravovací servis pro infanty do 2 let - povinný příplatek na místě) • obchůdek • wifi na recepci (za poplatek)Stravování

formou all inclusive

ultra all inclusive
snídaně, obědy a večeře formou bohatých bufetových stolů včetně nápojů (víno, pivo, voda a točené nealko nápoje během obědů a večeří) • večeře i v restauraci na terase: těstoviny, pizza, grilované ryby, mořské plody (nutná rezervace předem) • místní alkoholické a nealkoholické nápoje podávané od 08:00 do 24:00 hod. (voda, nealkoholické nápoje, čaj, káva, pivo, víno, místní alkoholické nápoje) • lehké občerstvení (snacky, koláčky a pod.) podávané během dne ve vyhrazených hodinách • slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži • celodenní hotelové animace a miniklub ve slovenském resp. českém jazycePláže

široká hotelová písečná pláž • slunečníky a lehátka (zdarma) • k dispozici bezmotorové vodní sporty (sailing, kanoe, šlapadla,...) • plážové osušky za poplatekSport a zábava

tenisové kurty (večerní osvětlení za poplatek)• fotbal • stolní tenis • volejbal • vodní gymnastika • aerobic • dětské hřiště • lukostřelba • šipky • celodenní mezinárodní hotelové animace • baby klub • junior klub • miniklub se slovenským resp. českým animátorem • půjčovna bezmotorových vodních sportů na pláži

SUN & FUN klub
naši animátoři ve spolupráci s hotelovým týmem připravili pro vás během letních prázdnin (červenec a srpen) denní i večerní aktivity, při kterých se pobaví děti i dospělí.Webstránka

www.nicoterabeachvillage.itStrana v katalogu

28Oficiálni hodnocení

****Top First Minute
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Ultra All inclusive
Přímo na pláži
Oblíbený hotel
Rodinná dovolená
Výhodná poloha
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek