milujeme léto
úterý 18. června 2024 15:04
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Chorvatsko Istrie Crikvenica Holiday Resort Ad Turres pavilóny ***+

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
FEB ZĽAVA 30% JUL AUG SEPT
PROMO FirstMinuty Ostaní produkty
CZ FEB ZĽAVA 20% CRO
2 deti zdarma
DIEŤA ZDARMA VEK
Top First minute
Top First minute + 2 deti zdarma
Rodinná dovolená
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Istrie - dovolená léto 2024

Největší poloostrov Chorvatska a zároveň největší zelená oáza na Jadranu je Istria, vždyť třetinu jejího povrchu tvoří zeleň. K porostům borovic a keřů makií neodlučitelně patří také réva. Rostla zde a rodila hroznové víno ještě za dob Římanů. Poznat místní malvasii, turan či muškát na jedné z vinných cest nebo alespoň ochutnat skleničku v některém z našich hotelů ve střediscích Umag a Rabac je příjemným zpestřením dovolené na Istrii. Nejbližší a nejoblíbenější oblast chorvatského přímoří nese pojmenování Kvarner, stejně jako Kvarnerský záliv, ve kterém najdeme největší ostrov Chorvatska – Krk. Spojený s pevninou mostem má jedinečné podmínky pro rozvoj cestovního ruchu, jehož začátky sahají až ke konci 19. století. Všech 15 pláží na ostrově Krk obdrželo známou Modrou vlajku za čistotu moře a pláže, proto náš výběr letovisek Njivice, Malinska a Punat není náhodný. Kromě známých pláží nabízí ostrov mnoho malých, skrytých pláží, nudistické i ty pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Abychom potěšili i nejmenší děti, vydáme se na ostrov Rab. V zátoce Crnika, na písečné Rajské pláži dlouhé 1,5 km, najdou doslova svůj ráj. Kvarner, to je i pohoří Gorski Kotar a na jeho úpatí pobřeží s letoviskem Crikvenica, píšící svou lázeňskou historii již od dob Rakousko-Uherska. Dnes si ji za místo odpočinku můžete vybrat i vy. Tradice a současnost se zde spojili stejně jako spojuje pobřežní promenáda „lungo mare" městečka na pobřeží. Jedním z nich je i u nás velmi žádané, starabylé i nové zároveň - Novi Vinodolski. Nejkrásnější pohled na něj, na blízké pláže, ostrovy a celou oblast Vinodol se vám naskytne ze šesti vyhlídkových míst nazvaných příznačně „Oči Vinodola".

Chorvatsko

nevelké rozlohou ale velké svojí rozmanitostí je Chorvatsko. Od zelené Istrie po majestátní Biokovo nad Makarskou, od kouzelných Plitvických jezer po malebný Trogir, od istrijského Umagu po nejslunečnější ostrov Hvar. Pláže, městečka, ostrovy, památky UNESCO, národní parky patří k této kouzené zemi stejně jako neodmyslitelně průzračné Jadranské moře. Navštívit, poznat a zamilovat si kteroukoliv z těchto míst bude jen začátkem vašeho příběhu, který si začnete o Chorvatsku psát. „Dobro došli!“ Můžete navštívit všechny kontinenty, okusit rozmanitá jídla, koupat se v mořích i oceánech, ale pokud nepoznáte krásy Chorvatska, bude vám k dokonalému obrazu světa něco chybět: nejčlenitější pobřeží Středomoří ozdobené kamínkovými i písečnými ptážemi, lemováno vonícími borovými lesy, s kulisou skalnatých útesů, tyčící se vysoko k nebi nad vodami smaragdového Jadranského moře. Města, pevnosti, kláštery, kostely, roztrousené na více než tisících ostrovech a po pobřeží, pamatují časy dávných Římanů, Benátské republiky i vládu Rakousko-Uherska. Právě k těm časům se váží počátky cestovního ruchu v Opatiji a Crikvenici, kam se chodila léčit rakousko-uherská šlechta. Chorvatský turismus od té doby ušel dlouhou cestu a neustále pokračuje. Široká nabídka doplňkových služeb od vysokohorské turistiky, adrenalinových sportů na vodě či na souši, přes nejširší síť cyklistických cest ve Středomoří až po prezentaci jedinečnosti v gastronomii, kultuře, historii. Díky pestré paletě možností země zaujímá první příčky ve světových žebříčcích oblíbenosti. Slogan sezóny „Nenaplňujte svůj život dny - naplňte své dny životem!" je proto nejlepší pozvánkou do Chorvatska.


Oficiální název:
Chorvatsko

Hlavní město:
Záhřeb

Počet obyvatel:
4.500.000

Rozloha:
56.542 km2

Měna:
chorvatská kuna

Fish piknik Istrie
Výlet lodí, spojený s piknikem na lodi, pro všechny, kteří se touží zaposlouchat do kouzelného šumu moře a pohupovat v rytmu vln. Plavit se budete na některý z blízkých ostrovů nebo do malebných zátok, kde se vykoupete v průzračném moři. Plavbu Vám zpříjemní temperamentní melodie Jadranu, vedle kterých si můžete vychutnávat mořské ryby připravené kapitánem lodi a tradiční chorvatské vínko. V ceně výletu je plavba lodí a oběd na lodi - grilovaná ryba.

(Orientační cena 35 EUR)
Národní park Plitvice Istrie
Navštivte kouzelný svět Plitvických jezer, 16 tyrkysově zbarvených jezer s křišťálově čistou vodou a více než 100 vodopády a kaskádami. Čeká Vás zde panenská příroda a čerstvý vzduch. Prastaré lesy a bujná vegetace se zrcadlí v hladinách průzračných jezer neuvěřitelně krásných barev. Nejstarší a nejkrásnější národní park v Chorvatsku, zapsaný v seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. V ceně celodenního výletu je zahrnuta autobusová doprava, průvodce, vstup do národního parku, jízda lodí a turistickým vláčkem a organizační poplatek. Nezapomeňte si vzít sportovní obuv, fotoaparáty a kamery.

(Orientační cena 50 EUR)
Výlet loďou na ostrov Krk - Vrbnik Istrie
Jediný fjord Středomoří. Vydejte se námi na plavbu tímto jedinečným zálivem, který je znám svou neopakovatelnou krásou. Modrá hladina zálivu nádherně kontrastuje s vápencovými srázy kaňonu. Do zátoky se vlévají teplé proudy, které vytvářejí vynikající podmínky na chování ryb, rybáři tu chovají ústřice a slávky jedlé. Jedinečné místo pro všechny milovníky nedotknuté přírody. Součástí výletu je i návštěva jednoho z nejznámějších míst na Istrijském polostrově, Rovinj. Na nejvyšším místě starého města se vypíná největší barokní kostel celé Istrie, kostel sv. Eufémie, ochránkyně ostrova.
(Orientační cena 50 EUR)

Popis hotelu

Poloha

nedaleko plážové promenády s množstvím kaváren, obchůdků, restaurací a samotným centrem letoviska Crikvenica • ubytování se nachází v terasovitém lesoparku s všudypřítomnými voňavými borovicemi • asi 200-600 m od pláže v závislosti na poloze pavilonu • přírodní oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře • lehátka a slunečníky (za poplatek) • v centru letoviska se nachází také městská písečná pláž (vstup za poplatek) s mnoha vodními atrakcemi • možnost fakultativních výletů s přírodními, historickými a kulturními krásami ChorvatskaUbytování

v nabídce pavilonový typ ubytování: nedávno zrekonstruované 2-lůžkové standardní pokoje • 2-lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (vysouvací postele 80 x 180 cm) a orientací na moře (za příplatek) • LCD TV • klimatizace • wifi (zdarma) • koupelna se sprchovým koutem a WC • fén na vlasy • většina pokojů s balkonem, resp. francouzským balkonemVybavení

prostorná klimatizovaná recepce v hotelové budově • trezor na recepci (za poplatek) • wifi na recepci (zdarma) • bar a kavárna s terasou (v hotelu Ad Turres) • klimatizovaná restaurace • sladkovodní bazén s terasou na opalování • lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma) • parkoviště v areálu (zdarma) • v blízkosti sportovní centrum (za poplatek) s tenisovými kurty, minigolfem, stolním tenisem a fotbalovým hřištěm • vodní plážové sporty (za poplatek) • vodní šlapadla ,vodní skútry, jízda na nafukovacím kole a banánu, parasailingStravování

polopenze – snídaně a večeře formou švédských stolů, nápoje k večeři (víno, pivo, nealkoholické nápoje)Webstránka

www.jadran-crikvenica.hrOficiálni hodnocení

***2 deti zdarma
Rodinná dovolená
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek