milujeme léto
sobota 24. srpna 2019 18:04
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Bulharsko Slunečné pobřeží Dunav hotel ****

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
DIEŤA ZDARMA 2019
PROMO FirstMinuty Ostaní produkty
Top First minute
Top First minute + 1 dieťa zdarma
Top First minute 35%
Top First Minute Sleva až 20%
Top First Minute
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Vzdálenost od pláže
Oblíbený hotel
Rodinná dovolená
wifi zdarma
All inclusive služby
Náš TIP
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Slunečné pobřeží - dovolená léto 2019

Slunečné pobřeží je největší a nejoblíbenější bulharské letovisko, které splní vaše představy o ideální a skvělé dovolené. Toto středisko patří mezi hlavní rekreační oblasti s moderním vzhledem, i když větší rozvoj zaznamenalo teprve před pár lety. Nabízí se vám zde nádherná krajina obklopující stylové hotely, jako i moderní centrum letoviska. Výjimečně široká pláž z jemného písku lemovaná písečnými dunami je několik kilometrů dlouhá a sahá až po městečko Nesebar. Pozvolný vstup do moře jistě ocení rodiny s dětmi a méně odvážní plavci. Středisko je držitelem mezinárodního ocenění “Modrá vlajka“ za čistotu moře, pláže i přírodního prostředí. Rozsáhlé centrum žije rušným denním i nočním životem, najdete zde nespočetné množství restaurací, kaváren, barů a diskoték, které se stanou příjemnou součástí vaší úžasné letní dovolené.

Bulharsko

Bulharsko se opět vrací do módy. Hledáte jednu z cenově nejvýhodnějších destinací pro nadšence? Již více nehledejte. Bulharsko se postará o váš nevšední zážitek z dovolené. Se svým příjemně teplým podnebím během letních měsíců, ale bez extrémních veder, nabízí prostor pro zábavu během dne i noci. Atrakce, kterých je zde nespočet, vám vlijí novou energii. Odpočinek v podobě nicnedělání, nebo kulturní, historické a přírodní pamětihodnosti - i pro vás má tento kousek země co nabídnout..

Jsme cestovní kancelář s dlouholetými zkušenostmi, stabilními bulharskými partnery a i díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejvyhledávanější a nejznámější letoviska. Každým rokem se zlepšující a kvalitnější služby, které mohou konkurovat i turistickým stálicím, jsou připraveny plnit vaše sny o „bezstarostné dovolené za rozumný peníz“. Dopřejte si královský pocit. Vyzkoušejte jízdu kočárem, spusťte se tobogány v některém z vodních světů, zalítejte si na rogalu. A určitě ochutnejte ze široké a kvalitní nabídky zdejších restaurací, kde Vám připraví tradiční šopský salát, či pečenou rybu s opékánou cuketou. Nic není českému turistovi finančně nedostupné. Den se zde nikdy nekončí. Západem slunce začíná ta pravá zábava. Postará se o to množství diskoték, kaváren a barů na 4 km dlouhé promenádě Slunečného pobřeží. Kdo si chce spíše zalenošit, tomu doporučujeme jedno z klidnějších středisek Elenite, Svatý Vlas, Primorsko či Pomorie. Stačí si jen vybrat hotel z naší pestré nabídky a na vaší dovolenou Vás pohodlně dopravíme letadlem z letišť v Praze, Brně, nebo Ostravě. Bulharsko čeká jen na vás, nechte se okouzlit a unést z reality.


Oficiální název:
Bulharsko

Hlavní město:
Sofia

Počet obyvatel:
7.365.000

Rozloha:
110.993 km2

Měna:
bulharský lev

Balčik, Aladža, Varna Bulharsko
Celodenní výlet do krásného městečka Balčik (Dionýsopolis) , vzdáleného od našich středisek necelé 3 hodiny jízdy autobusem. Toto starobylé město, které bylo založeno v 6. století p. n. l., patří mezi nejstarší města v Bulharsku. Krásná scenérie botanické zahrady a královského letohrádku rumunské princezny Marie Vám zajistí nepopsatelný zážitek. Po návštěvě botanické zahrady následuje prohlídka kláštera v Aladža, který byl vytesán mnichy počátkem 13. století. Mniši do vápencové skály vytesali nejen svůj svatostánek, ale i pokoje na běžné používání. Po obhlídce kláštera Vás čeká oběd v městě Varna. Po obědě následuje volný program, kde bude čas a možnost na nákupy, individuální prohlídku města, nebo na koupání v Černém moři.
( orientační cena 48 EUR / dítě do 12 let 24 EUR )
Bulharská vesnice Svatý Vlas, Elenite, Slunečné pobřeží
Večerní výlet do malebné vesničky Kozichino (Erkech) , která se nachází v pohoří Stará planina, přibližně 40 minut od Slunečného pobřeží, letovisek Elenite a Sveti Vlas. Po cestě budete mít možnost obdivovat panensky nedotčenou přírodu v pohoří Staré planiny a krátce se zastavíte u levandulového pole. Po příjezdu do vesnice Kozichino (Erkech) vyměníte pohodlný autobus za EKO taxíky (vozíky se zapřaženými oslíky a koníky), které Vás provezou po vesničce, v níž jakoby před 100 lety se zastavil čas. Nahlédnete na ukázku předení vlny a po obhlídce domu z dob obrození a cechu pro výrobu domácí limonády si pochutnáte na večeři v tradiční bulharské restauraci, kde Vás na úvod pohostí chlebem a solí. Během večeře, která sestává z předkrmu, hlavního jídla a dezertu probíhá folklorní program, typický pro bulharskou kulturu. Vyzkoušet můžete i typickou bulharskou pálenku RAKIJI, či bílé nebo červené domácí víno, které si budete moci sami čepovat z dřevěných sudů v neomezeném množství. K další nezapomenutelné atrakci tohoto úžasného večera bezpochyby patří nestinarský tanec (tanec na žhavém uhlí) , který si budete moci vyzkoušet i sami.

orientační cena 30 EUR / dítě do 12 let 15 EUR
Istanbul (jednodenní nebo dvoudenní) Bulharsko
Celodenní výlet do města Turecka, Istanbulu (Constantinopolis) , které je vzdáleno od Slunečného pobřeží, Sveti Vlasu a Elenite jen 5 hodin cesty autobusem. Istanbul, nazývaný také „Bránou Orientu“, se rozprostírá na dvou kontinentech Evropy a Asie, které rozděluje mořský průplav Bospor. Istanbul se svými 11 miliony obyvatel patří mezi největší města Evropy. V časných ranních hodinách Vás čeká okružní jízda po městě s obhlídkou Top Kap, Hypodromu a Modré mešity. Později individuální plavba lodí po Bosporu, který je dlouhý 31,5 km. Po společném obědě v centru města je vyčleněn prostor na výhodné nákupy v Gran Bazar. Dvoudenní výlet zahrnuje navíc ubytování a noční program.
( orientační cena 68 EUR / dítě do 12 let 34 EUR na 1 den , 100 EUR / dítě do 12 let 50 EUR na 2 dny )
Nesebar Svatý Vlas, Elenite, Slunečné pobřeží
Nesebar je jedním z nejkrásnějších míst v Bulharsku, má 4000 obyvatel. Nachází se 7 km od Slunečného pobřeží a 32 km severně od Burgasu. Patří mezi památkově chráněná území, která jsou zapsána v seznamu kulturního dědictví UNESCO. Stará část Nesebaru leží na malém skalnatém poloostrově spojeném s pevninou úzkou šíjí. Město bylo založeno v 6. století před Kristem milétským obyvatelstvem. Střídali se zde vlády byzantské a bulharské, největší rozkvět dosáhlo město v polovině 14. století za vlády cara Ivana Alexandra. Staré město si zachovalo staletý půdorys křivolakých, úzkých kameny dlážděných uliček s malebnými dřevěnými domy. Typické malebné balkánské domy lemují uličky s obchůdky, trhy a hospůdkami. Nejcennější památkou jsou kostely, vzácné ukázky byzantské architektury. Najdeme zde 12 zachovaných kostelů a další zříceniny. Částečně zachovalé jsou také městské hradby z byzantského období jako i vstupní hradby z dob řeckého panování. Jako světoznámé středisko je navštěvováno mnoha turisty. Dvě menší pláže jsou přímo na poloostrově. Najdeme zde malé obchody, trh, hospůdky, přístav rybářských a výletních lodí. Nová čtvrť Nesebaru s rodinnými vilkami a patrovými domy vyrůstá na pevnině, kde je písčitá pláž asi 2 km od centra města. K popularitě Nesebaru přispívá i fakt, že je spojen se Slunečním Pobřežím - spojuje je pěší zóna, po které jezdí výletní vláček, i pravidelná autobusová doprava z Elenite, Sveti Vlasu a Slunečného pobřeží.
Plavba lodí Bulharsko
Celodenní výlet, který začíná v ranních hodinách, kdy loďař malým mikrobusem posváží lidi do Nesebarského přístavu (Messembria). Po nalodění se začne obrovské dobrodružství spojené s příjemným odpočinkem a relaxováním, a také s možností zaplavat si na otevřeném moři. Okružní plavba podél pobřeží balkánského poloostrova je nezapomenutelným zážitkem, kde se o zábavu stará posádka lodě. Během plavby je vidět krásné panorama Slunečného pobřeží, Starého Nesebaru, Elenite a střediska Sveti Vlas. Každý klient má možnost využít neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. Oběd, který je pro Vás přichystán na lodi, sestává z předkrmu, hlavního jídla a dezertu.
(orientační cena 38 EUR / dítě do 12 let 19 EUR)
Sozopol, Ropotamo Elenite, Svatý Vlas, Slunečné pobřeží
Celodenní výlet do starobylého rybářského městečka Sozopol (Apollonia Antika) vzdáleného pouze hodinu od Slunečného pobřeží, Sveti Vlasu a Elenite. V tomto antickém městečku, které bylo osídleno starými Řeky, se dodnes zachovaly památky, které připomínají helénskou éru. Po obhlídce městečka Sozopol a individuálním programu, bude připraven společný oběd, který sestává z předkrmu, hlavního jídla a dezertu. Po obědě následuje 40 minutová plavba po říčce Ropotamo, po níž bude následovat individuální prohlídka letoviska Burgas, které je druhým největším přístavem na pobřeží Černého moře (orientační cena 37 EUR / dítě do 12 let 18 EUR)
Varna, delfinárium, Aladža Elenite, Svatý Vlas, Slunečné pobřeží
Celodenní výlet do třetího největšího města Bulharska - Varny, které je vzdáleno od našich středisek přibližně 2 hodiny cesty autobusem. Po příjezdu do Varny je připravena nezapomenutelná delfíní show, která trvá 40 minut v podání hlavních aktérů Kimbo, Popp, Dolly, Yoanna a Peppe. Po návštěvě delfinária následuje prohlídka Kláštera v Aladža, který si mniši počátkem 13. století vytesali do vápencové skály. Po obhlídce Vás čeká chutný oběd připravený ve městě Varna, po kterém volný program, můžete využít na nákupy, individuální obhlídku města, nebo na koupání.
(orientační cena 42 EUR / dítě do 12 let 21 EUR)

Popis hotelu

Poloha

příjemný hotel Dunav najdete ve známém a vyhledávaném letovisku Slunečné pobřeží • je situován v širším centru střediska, v blízkosti živé obchodní promenády s množstvím zajímavých obchůdků, restaurací, barů a letních prázdninových atrakcí, které jsou určeny pro malé i velké • přibližně 3 km od historického městečka Nesebar, které je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO • pravidelné spojení mezi letoviskem Slunečné pobřeží a městečkem Nesebar je zajištěno místní autobusovou dopravou nebo turistickým vláčkem • hotel je vzdálen přibližně 250 m od široké písečné pláže s pozvolným vstupemUbytování

příjemně a moderně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností umístění 1 nebo 2 přistýlek • klimatizace • telefon • satelitní TV • lednička • vlastní hygienické příslušenství (koupelna se sprchou, WC) • fén • balkon s posezenímVybavení

elegantní, prostorná vstupní hala s recepcí a možností venkovního i vnitřního posezení • příjemně působící lobby bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů • trezory (na recepci za poplatek) • směnárna • Wi-Fi připojení • 4 výtahy z toho 1 panoramatický • hlavní restaurace s venkovní terasou a posezením • venkovní bazén s oddělenou částí pro nejmenší hotelové návštěvníky • terasa na slunění obklopující bazén, na níž jsou umístěny lehátka a slunečníky (zdarma) • bar u bazénu nabízející zmrzlinu a osvěžující nápoje během celého dne • zahradní restaurace, kde se můžete v odpoledních hodinách pohostit lehkým občerstvením a nápoji • překrásná upravená a udržovaná hotelová zahrada plná zeleně • dětské hřiště pro nejmenší návštěvníky situováno v hotelové zahradě • hotelové parkovištěStravování

formou all inclusive

all inclusive snídaně, obědy a večeře jsou servírovány formou chutných a bohatých švédských stolů v hotelové restauraci s terasou, včetně místních alkoholických a nealkoholických nápojů • během obědů a večeří jsou podávána jídla místní bulharské i mezinárodní kuchyně • alkoholické nápoje zahrnují: gin, whisky, mastiku, koňak, vodku, různé likéry, bílé a červené víno, pivo • nealkoholické nápoje zahrnují: colu, Mirindu, 7UP, vodu a teplé nápoje (káva, čaj, mléko, kakao) • v baru u bazénu se během dne podává zmrzlina, koláčky, alkoholické a nealkoholické nápoje • v snack baru je v odpoledních hodinách servírováno lehké občerstvení: pizza, špagety a také alko a nealko nápoje • slunečníky, lehátka a matrace u bazénuPláže

tento vyhledávaný hotel se nachází přibližně 5 minut chůze od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným i pro rodiny s malými dětmi i pro neplavce • zdejší pláž byla oceněna Modrou vlajkou EU za čistotu moře, pláže a okolí • slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek) • pláž lemuje široká promenáda s bary, restauracemi, cukrárnami, s obchůdky se suvenýry a s nejrůznějšími prázdninovými atrakcemi pro děti i dospěléSport a zábava

stolní tenis • fitness centrum • nabídka masáží • biliard • středisko Slunečné pobřeží nabízí pestrou a atraktivní nabídku vodních sportů, které můžete vyzkoušet na nedaleké pláži: plážový volejbal • plážový fotbal • motorové vodní sporty: parasailing, paragliding, vodní skútry, vodní banán a kola, které za sebou táhne motorový člun (za poplatek) • šlapadla (za poplatek) • pronájem motorového člunu (za poplatek)Webstránka

www.hotel-dunav.comStrana v katalogu

90Oficiálni hodnocení

****Top First Minute
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Oblíbený hotel
Rodinná dovolená
wifi zdarma
All inclusive služby
Náš TIP
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek