milujeme léto
čtvrtek 28. ledna 2021 07:10
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Zakynthos Vassilikos Palazzo di Zante hotelový komplex ****

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
DIEŤA ZDARMA 2021
VYBRANÉ HOTELY LETECKY 2021
VYBRANÉ HOTELY 2021 +5%
BESTSELLER
PROMO FirstMinuty Ostaní produkty
Top First minute
Top First minute zľava až 45%
Top First minute + 2 deti zdarma
Wifi
SUN & FUN KLUB
All inclusive služby
Rodinná dovolená
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Zakynthos - dovolená léto 2021

Třetí největší ze skupiny sedmi Jónských ostrovů nazývaných v domácím jazyce i Heptanissia, a známý také jako benátský „ květ Východu,“ představuje unikátní skládačku pro všechny smysly. Uchvátí vás nádherné písečné pláže, romantické zálivy, tajemné mořské jeskyně, strmé nepřístupné útesy či osamělé ostrůvky, přičemž všechny tyto divoké scenérie umocňuje nádherná zeleň okolní krajiny. Ostrov Zakynthos je tou pravou volbou letošní letní dovolené. Nepochybujeme, že si vás získá od prvního momentu, jak se s ním seznámíte..

K nejkrásnějším, nejnavštěvovanějším a nejvíce fotografovaným místům nejen v Řecku, ale v celosvětovém měřítku patří nepochybně pláž Navagio nacházející se na západní straně ostrova. Vrak pašerácké lodi vyvržený na romantickou pláž obklopenou strmými útesy, tyrkysové moře, bílý písek a strmé útesy dodávají tomuto místu neuvěřitelně podmanivé kouzlo. Jedinečnou atrakcí této vyhledávané destinace jsou i chráněné mořské želvy caretta - caretta, které se staly neoficiálním symbolem tohoto ostrova. V letošní sezóně se můžete těšit na půvabně zelený Vassilikos, místo s těmi nejkrásnějšími a nejlépe vybavenými písečnými plážemi, jaké můžete na Zakynthosu najít. Z naší nabídky si můžete vybrat pobyty na 8 a 15 dní s odletem z Prahy, nebo z Bratislavy. Prázdninové resorty Zante Royal Resort, Zante Imperial Beach a Palazzo di Zante jsou připraveny stát se během voňavých letních slunečních dnů domovem pro všechny velké i malé návštěvníky. Bude nám potěšením, pokud se na toto jedinečné místo rozhodnete vycestovat s naší cestovní kanceláří a necháte se během svého pobytu pohltit pravou oddechovou atmosférou řeckého léta.

Řecko a ostrovy

Vydejte se s námi do země, kterou si i olympští bohové vybrali za své sídlo, do země hrdinů starých antických bájí a mýtů, domova Platóna, Aristotela a dalších velkých filozofů - do Řecka. Řecko je kolébkou nejstarší civilizace Evropy. Dnes se v celé zemi den za dnem píší dějiny dokonalých dovolených. Zveme vás tedy na cestu odpočinku a zábavy, kterou můžete harmonicky spojit s poznáváním historie a kultury, sportovním či turistickým vyžitím.

Jeep Safari Zakynthos
Celodenní výlet na osm místních jeepech, které řídí domácí profesionální šofér, dobře znalý místních poměrů. Během tohoto výletu se dostanete na nádherné místa, které dobře znají jen domácí obyvatelé ostrova Zante. Z výšky vrchu Marathias budete obdivovat panoramatický výhled na laganaský záliv, podíváte se do vinic, které ukrývají studny pocházející z antických dob. V vesničkách Agali a Kiliomeno uvidíte původní architekturu ostrova, která přetrvala i ničivé zemětřesení v roce 1953.

V miniaturní vesničce Luha s 45 obyvateli, která se nachází v objetí překrásných piniových lesů, si pochutnáte na pravé řecké kávě. Výlet pokračuje směrem na Makrys Gialos, místo s členitým skalnatým vstupem do moře, které omývají křišťálově čisté vlny Jónského moře. Přestávka na oběd, který není zahrnut v ceně výletu, bude v horské vesničce Koroni. Odpoledne se jeepem dovezete na místo, které nabízí překrásný výhled na pláž Navagio s tyrkysově modrou vodou a bílým pískem. Tato pláž, přístupná pouze z mořské strany, je místem, kde v osmdesátých letech ztroskotala pašerácká loď, jejíž vrak je dodnes vyvržen na pevnině.

Cesta povede dále na místo Exochora, kde se nachází nejstarší olivový strom ostrova. Prý ho sem zasadil sám Zeus. Cestou zpět se zastavíte i ve výrobně olivového oleje, kde Vám její příjemný majitel přiblíží celý tento náročný proces.

Orientační cena výletu: 50 Eur / dospělá osoba. Změna programu vyhrazena.
Kaiki Zakynthos
Moře, slunce, zábava a den plný zážitků, to jsou základní charakteristiky lodního výletu, během kterého strávíte na moři krásný oddechový den. Z přístavu v Agios Sostis Vás kapitán vezme na želví ostrov Marathonissi, hnízdiště želv caretta-caretta, kde si zaplavete nebo budete relaxovat na pláži. Výlet pokračuje prohlídkou "modrých jeskyní" Keri s přestávkou na koupání, po které se na lodi Poobědváte (oběd zahrnut v ceně výletu, bez nápojů). Pozvolný návrat do přístavu v Agios Sostis, přičemž není vyloučeno, že během výletu uvidíte na mořské hladině plavat želvu, nezaujímajúcu se o ruch, který svou přítomností způsobila.

Orientační cena výletu: 28 Eur / dospělá osoba. Změna programu vyhrazena.
Kefalonie Zakynthos
Během svého pobytu na ostrově Zante se můžete přesvědčit o jedinečné kráse dalšího ze skupiny Jónských ostrovů, ostrova Kefalonie. Na tento ostrov se dostanete lodí ze Skinari, přičemž plavba trvá přibližně 1 hodinu a 30 minut. V přístavu na Vás bude čekat autobus, a během celodenního výletu poznáte to nejkrásnější, co ostrov nabízí: navštívíte kostel sv. Jeronýma, uvidíte jeskynní jezero Melissani, kde byl kdysi uctíván bůh Panas a loďkou se převezete podél jeho pobřeží, zastavíte se v jeskyních Drogoratti se vzácnými stalagmity a stalaktity, kde ve velkém sále koncertovala Maria Callas.

Pohled na úchvatnou pláž Myrthos, skutečný ráj na zemi, ve Vás zanechá nezapomenutelné zážitky. No a před zpáteční cestou na Zakynthos navštívíte i hlavní město ostrova, Argostolli.

Orientační cena výletu 49 Eur / dospělá osoba. Vstupy nejsou zahrnuty v ceně výletu. Změna programu vyhrazena.
Navagio Zakynthos
Celodenní lodní výlet kolem ostrova, během kterého v případě příznivého počasí navštívíte pláž Navagio s bílým pískem a tyrkysově modrou barvou moře, skrytou v nedostupných skalních útesech. Na pláži je vyvržen vrak pašerácké lodi, která zde ztroskotala v roce 1981. Využijte fantastickou možnost zaplavat si v průzračných vodách, dotkněte se nohou bílého písku a obdivujte nedotčenou přírodu ostrova. V rámci výletu je zahrnuta i návštěva "modrých jeskyní" Skinari, resp. Keri a několik přestávek na plavání.

Orientační cena výletu: 32 Eur / dospělá osoba. Změna programu vyhrazena.
Okruh ostrovem Zakynthos
Je celodenní fakultativní autobusový výlet, během kterého budete moci obdivovat ty nejkrásnější přírodní scenérie zeleného ostrova Zante. Výlet mimo jiné zahrnuje prohlídku vesničky Exo-Chora, kde můžete vidět nejstarší, 2000 roční, olivovník na ostrově. Potěší Vás pohled na pláž Navagio, snad nejznámější obrázek ostrova, či možnost pořídit si typické místní výrobky.

Dalšími zastávkami v rámci výletu jsou Anafonitria s klášterem svatého Dionýsa (pauza i na oběd), zda maličký přístav Agios Nicholaos, kde se můžete osvěžit v mořských vodách, nebo se rozhodnout pro plavbu loďkou podél skalnatého pobřeží a prohlédnout si tzv. "Modré jeskyně" Skinari (extra poplatek). Jednou z posledních zastávek bude i vyhlídka Bochali, kde si při kávě můžete vychutnat otevírající se panorama hlavního města, Zakynthosu.

Orientační cena výletu: 28 Eur / dospělá osoba. Změna programu je vyhrazena.
Olympie Zakynthos
Celodenní výlet do starověké Olympie na Peloponésu doporučujeme všem milovníkům antické historie a starověkých olympijských her. Trajekt ze Zakynthosu přistane po hodině a půl trvající plavbě v Kilini, přístavním městečku na řecké pevnině, odkud se vydáte na místo, kde se v roce 776 př.nl konaly první olympijské hry. Během transferu se o historii her dozvíte od našeho průvodce všechny podstatné informace.

Součástí výletu je i společná prohlídka muzea a individuální strávený volný čas, který můžete využít k fotografické záběry místa zanechávajíce svůj odkaz do dnešních dob. V rámci výletu absolvujete i procházku moderní Olympií.

Orientační cena výletu: 47 Eur / dospělá osoba. Vstupy nejsou zahrnuty v ceně výletu. Změna programu vyhrazena.
Vodní park Zakynthos
Výlet do vodního městečka bazénů, skluzavek, vířivek, tobogánů a vodních atrakcí pro děti i pro dospělé. Toto malé vodní království leží nedaleko hlavního města ostrova Zakynthos, ve vesničce Sarakinado a najdete zde pestrobarevný vodní park s atrakcemi pro děti i dospělé, jediný na ostrově Zakynthos. Navštivte proto s námi tento vodní park a nechte se unášet vlnami v bazénech.

Věříme, že právě toto místo bude nezapomenutelným zážitkem nejen pro Vaše děti. Množství skluzavek, vodních hřišť, bazénů, slunečníků a lehátek, ale i stánků s rychlým občerstvením je připraveno zpříjemnit Vám tento oddechový fakultativní výlet. V ceně výletu je transfer za do hotelu a vstupné do vodního parku.

Orientační cena výletu: 27 Eur / dospělá osoba, vstupné nezahrnuje stravování v rámci aquaparku.

Popis hotelu

Poloha

nad pěknou pláží Mavratzi Beach, vzdálenost cca 150 m • cca 15 km od hlavního města Zakynthos a 17 km od letištěUbytování

standardní 2-lůžkové pokoje s 1 nebo 2 přistýlkami (patrová postel) • rodinné pokoje až pro 5 osob (za příplatek) • klimatizace • telefon • TV • lednička • trezor (za poplatek) • koupelna s vanou a WC • fén • balkon nebo terasa • pokoje vyššího standardu se soukromým bazénem (za příplatek)Vybavení

recepce • wifi v prostorách recepce (zdarma) • restaurace Apollo s terasou • pool bar • bazén a dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma) • kino • bar After Eleven (za poplatek) • Health Club s vnitřním bazénem, saunou, masážemi a parní lázní (za poplatek) • fitnes (zdarma)Stravování

formou all inclusive

all inclusive snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů včetně místních nápojů • lehké občerstvení během dne • alkoholické nápoje (točené pivo, víno, whisky, gin, vodka, rum, tequila, míchané nápoje) a nealkoholické nápoje (voda, káva, čaj, soft drinky) v době od 10:00 hod. do 23:00 hod. v barech hotelového resortu • zmrzlina • wifi • animace i s animátory naší CK • slunečníky a lehátka u bazénůPláže

nad písečnou pláží Mavratzi Beach s pozvolným vstupem do moře • přístup na pláž je možný kombinací výtahu a schodů (od bazénu hotelu Zante Imperial Beach), resp. pěšinkou kolem resortu • slunečníky a lehátka (za poplatek) • plážový bar (za poplatek)Sport a zábava

vodní pólo • vodní gymnastika • šipky • animacie během měsíců červenec a srpen i s animátory naší CK • Zantino World a tobogán jsou provozovány v hotelové režii v části Zante Imperial BeachWebstránka

www.zanteroyalresort.grStrana v katalogu

100Oficiálni hodnocení

****Wifi
All inclusive služby
Rodinná dovolená
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek