milujeme léto
úterý 17. července 2018 20:44
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Chalkidiki Kalandra Mendi Beach hotel ****+

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
PROMO FirstMinuty Ostaní produkty
Top First minute 32% + dítě zdarma
Top First Minute sleva až 20% + dítě zdarma
Přímo na pláži
Novinka v nabídce
Náš TIP
Dítě zdarma
All inclusive služby
Hotelové animace
Rodinná dovolená
top first minute 30%+2%
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Chalkidiki - dovolená léto 2018

Vydejte se spolu s námi na místa, která se tak zalíbila bohům Olympu, že si je vybrali za své sídlo, do země hrdinů starých antických bájí a mýtů, domova Platóna, Aristotela a dalších velkých filozofů - do Řecka. Právě Řecko je kolébkou nejstarší civilizace Evropy. Dnes se tady den za dnem píší dějiny dokonalých přímořských dovolených. Zveme vás tedy na cestu letního odpočinku a zábavy, kterou můžete harmonicky spojit s poznáváním historie a kultury této jedinečné letní destinace.

Představujeme vám malý řecký ráj na Zemi, poloostrov Chalkidiki, jehož břehy omývá průzračně čisté Egejské moře. V obklopení borových hájů a olivových sadů se nacházejí tradiční řecké vesničky i moderně vybudovaná letoviska, kam přicházejí rekreanti ze všech koutů světa. Od letiště ve městě Thessaloniki, kam se dostanete přímým letem z Prahy, jsou Chalkidiki vzdálené jen zhruba 85 km. Krásný týden, prozářený slunečními paprsky a prosycený vůní moře můžete strávit v tradičním řeckém hotelovém resortu Aristoteles Beach nacházejícím se na poloostrově Kassandra. Pravou prázdninovou atmosféru ve vás umocní nádherný panoramatický výhled na mořskou hladinu, který si můžete vychutnávat přímo z areálu hotelu s bazénem. Za zmínku stojí i malebná pláž hrající pestrou paletou odstínů modré barvy, či blízkost tradiční vesničky Afitos. Pro ty, kteří touží být spjati s přírodou a zároveň chtějí mít nádherné moře na dosah ruky, nabízíme hotel Mendi Beach, se svými kvalitními all inclusive službami. Hotel najdete v oblasti Kalandra u nejzápadnějšího výběžku poloostrova Kassandra. Prolistujte si následující strany, vyberte si ubytování a služby podle svých představ a vydejte se spolu s námi na malebné Chalkidiki. Skvělou dovolenou zaručeně najdete.

Řecko a ostrovy

Vydejte se s námi do země, kterou si i olympští bohové vybrali za své sídlo, do země hrdinů starých antických bájí a mýtů, domova Platóna, Aristotela a dalších velkých filozofů - do Řecka. Řecko je kolébkou nejstarší civilizace Evropy. Dnes se v celé zemi den za dnem píší dějiny dokonalých dovolených. Zveme vás tedy na cestu odpočinku a zábavy, kterou můžete harmonicky spojit s poznáváním historie a kultury, sportovním či turistickým vyžitím.

Atény Chalkidiki
autobusový výlet do hlavního města Řecka, během kterého navštívíte Akropoli a Parthenom, Archeologické muzeum, náměstí Syntagma se střídáním stráže u hrobu neznámého vojína, chrám Dia Olympského, Hadrianův oblouk, Athénskou univerzitu, olympijský stadion. Návštěvu Athén završíte procházkou po malebné čtvrti Plaka, která se rozprostírá přímo pod Akropolí.Výlet trvá téměř 24 hodin (odjezd cca o 23:00 hod. z hotelu, návrat cca o 22:00 hod. následující den.

Orientační cena: cca 60 €
Jeep safari Chalkidiki
Unikátní adrenalinové dobrodružství, které absolvujete na džípech 4x4, vám ukáže divokou přírodu poloostrova Kassandra, nedotčené pláže a dech beroucí výhledy.

Orientační cena: 50 €
Meteora Chalkidiki
Celodenní autobusový výlet na jedinečné, tzv. "vznášející se" kláštery Meteora. Na tyto na pohled nepřístupné skály se v 11. století stáhli poustevníci, aby se zde meditací, uctíváním a konáním pokání přiblížili mystickému osvícení božským světlem. Založením klášteru Velký Meteoro ve 14. století vznikl i závazný mnišský řád a postupně zde vzniklo 24 klášterů, z nichž se jich zachovalo 12. Během výletu navštívíte 2 ze současných aktivních klášterů, a také dílnu, kde uvidíte, jak se vyrábějí a co vlastně představují ikony. Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

Orientační cena: 54 € / dítě 27 €
Okružní plavba kolem Athosu Chalkidiki
Celodenní lodní výlet. Odjezd v ranních hodinách do přístavu Ormos Panagias na Sithonii. Okružní plavba okolo nejvýchodnějšího a nejtajemnějšího poloostrova Chalkidiki, jehož většinu rozlohy zabírá téměř 1000 let starý autonomní mnišský stát. Jeho oficiální název je Agios Oros (Svatá hora). Spravuje ho téměř 1 700 mnichů, kteří žijí v 20 klášterech (17 řeckých, 1 srbský, 1 ruský a 1 bulharský) rozmístěných na území třetího prstu Chalkidiki. Do mnišské komunity nemají ženy žádný přístup od vydání dekretu byzantským císařem Konstantinem Monomochosem v roce 1060. Mužští návštěvníci si mohou vyřídit povolení na návštěvu, to se však ročně uděluje jen pár stovkám zájemců. Právě proto se tento populární lodní výlet podél pobřeží, během kterého je možné vidět několik klášterů, těší velké oblibě. Příjemným zpestřením výletu mohou být delfíni, které se nacházejí v této oblasti a často "doprovází" výletní lodě. Návrat do přístavu Ormos Panagias cca v 17:00 hod., transfer do hotelu.

Orientační cena: 38 €, dítě 19 €
(+11 € lístek na loď)
Olymp, Dion a Vergina Chalkidiki
Pokud toužíte zjistit odkud řečtí bohové vládli nad antickým světem, pokud vás zajímá vznešená historie Makedonie a chcete poznat místo, kde se narodil Alexandr Veliký, pak je tento výlet ušitý na míru právě pro vás. Odjezd z hotelu v časných ranních hodinách, transfer cca 3 hod., Přičemž během jízdy k Olympu se zastavíte na snídani. Druhá zastávka bude ve výši 950 m.n.m., odkud uvidíte nádhernou scenérii severního Řecka. Odtud se přesunete na návštěvu městečka Dion s bohatou historií, které bylo založeno v 5. století před Kristem na úpatí vrchu Olymp. Další zastávkou bude Vergina. Traduje se, že právě Vergina byla v minulosti hlavním městem makedonského království. Nacházejí se zde královské hrobky Filipa II. a jeho manželky Kleopatry, a také Alexandra IV., syna Alexandra a Roxany. Prohlídka unikátních hrobek a jejich výzdoby, po prohlídce zastávka na oběd, návrat do hotelu.

Orientační cena: 55 €
Petralona Chalkidiki
Výlet do jeskyně Petralona, která je proslulá svými stalagmity a stalagtity. Jeskyně se dostala do povědomí v roce 1960, uvnitř jeskyně je stabilní teplota 17 stupňů. Výlet zahrnuje návštěvu Archeologického muzea, které najdete při vstupu do jeskyně. Po skončení prohlídky návštěva známé vinárny Tsantali s ochutnávkou vín. Návrat do hotelu cca v 16:00 hod.

Orientační cena: 40 €
Potápění Chalkidiki
Společně s profesionálními instruktory potápění z Triton Scuba Club můžete objevovat barevný svět pod hladinou křišťálového Egejského moře. Výlet zahrnuje teoretickou i praktickou přípravu, půl hodinovou instruktáž v bazénu určenou pro začátečníky, výlet motorovým člunem na ověřené potápěčské lokality.

Orientační cena: 50 €
Sithonia Chalkidiki
Celodenní autobusový výlet spojený s krátkou plavbou a koupáním v moři je skvělou příležitostí na poznání druhého prstu Chalkidiki, poloostrova Sithonia. Ten má v porovnání s Kassandrou mnohem klidnější ráz. Na Sithonii vás okouzlí skryté malebné pláže a zátoky. Tento kraj je vyhlášenou včelařskou oblastí, a proto si z Nikiti můžete domů přinést tento zázračný domácí lék a jiné místní řecké produkty. Z malebného městečka Neos Marmaras se vydáte na cca 1,5 h trvající plavbu loďkou, během které budete mít i příležitost ke koupání v křišťálově čistém moři. Po plavbě bude následovat tradiční řecká večeře.

Orientační cena: 40 €, dítě 22 €
(Nezahrnuje cenu za plavbu lodí 18 €)
Termální lázně Chalkidiki
Návštěva přímořského resortu s wellness centrem a termálními lázněmi. Ideální místo pro všechny, kteří chtějí relaxovat, omladit své tělo a duši při různých procedurách, ale i pro ty, které trápí revmatické bolesti či kožní problémy. Wellness resort se nachází ve vesničce Loutra - Ag. Paraskevi na poloostrově Kassandra. Koupání v termální vodě bohaté na minerální látky s teplotou 38 stupňů, občerstvení, víno, po lázních návštěva kostelíku v Nea Skioni. Vstup do lázní jen pro dospělé (18 a více let),

orientační cena vstupného cca 4 €.
Thessaloniki Chalkidiki
Odpolední autobusový výlet. Thessaloniki jsou druhým největším řeckým přístavem spojujícím Evropu se zeměmi východu, zároveň jsou hlavním městem a správním centrem severní části Řecka. Původní město bylo založeno v roce 315 před Kristem. Během návštěvy uvidíte starou část města, Baziliku sv. Petra, Bílou věž, Aristotelovo náměstí a románské fórum. V rámci výletu bude ve městě cca 2 hodinový individuální program, který můžete strávit v některé z kaváren na přímořské promenádě nebo nákupy. Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

Orientační cena: 38 €, dítě 19 €

Popis hotelu

Poloha

hotelový komplex je visutou zahradou na břehu nejzelenější části poloostrova Kassandra • nachází se přímo na vlastní hotelové pláži • 3 km od městečka Kalandra, kde v místních tavernách zažijete jak chutná skutečné Řecko • 1 hod. od mezinárodního letiště v SoluniUbytování

útulně zařízené klimatizované 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s výhledem na moře: lednička • balkon • SAT TV • telefon • fén • vlastní hygienické zařízení (koupelna se sprchou, resp. vanou, WC) • ubytování typu studio: klimatizované pokoje se zahradní terasou určené pro 2-4 osoby (2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a dítě do 13 let bez lůžka) • fén • lednička • rychlovarná konvice • trezor • vlastní hygienické zařízení (koupelna se sprchou, resp. vanou, WC)Vybavení

při příjezdu do hotelu vás přivítá prostorná vstupní hala s 24 hod. recepcí • hlavní restaurace, kde během večeří předvádějí zkušení kuchaři show cooking • výtah • hlavní hotelový bar s posezením i na terase • plážový bar • pool bar • bazén s mořskou vodou • bazén s vyhrazenou částí pro děti • lehátka a slunečníky zdarma • a´la carte restaurace specializující se na dary moře • minigolf • dětské prolézačky, houpačky • miniclub • biliard • tenisový kurt • fitness • basketbal • stolní tenis • hotelové animace • minimarket • v areálu se také nachází i minizoo, která jistě potěší nejmenší návštěvníkyStravování

formou all inclusive

all inclusive snídaně, obědy a večeře formou pestrých švédských stolů včetně místních nápojů • během obědů a večeří jsou podávány alkoholické nápoje (točené pivo, bílé a červené víno) • nealkoholické nápoje • horké nápoje (káva, ča) • nápoje u hotelového bazénu v době od 11:00 hod.- 23:00 hod: točené pivo, bílé a červené víno, ouzo, koňak • nealkoholické nápoje • voda • alko a nealko koktejly • horké nápoje • zmrzlina • sušenky • sendviče • lehátka a slunečníky u bazénu • wifi ve veřejných prostorách hotelu (zdarma)Pláže

hotelový areál se nachází přímo na široké písečné pláži s příměsí drobných kamínků s atraktivními slaměnými slunečníky dotvářejícími typickou prázdninovou atmosféru • pozvolný vstup do moře je vhodný pro malé děti i neplavce • lehátka a slunečníky za koupi nápoje z plážového baru zdarma • šlapadla • plážový bar (za poplatek) • možnost zapůjčení osušek (za vratný poplatek)Sport a zábava

basketbal • biliard (za poplatek) • volejbal • tenis (zapůjčení tenisových raket zdarma) • dětské hřiště • prolézačky a miniklub • zábavní a sportovní aktivity v rámci hotelových animací • minigolf (zdarma) • možnost absolvovat fakultativní výlety • návštěva okolních pláží • muzea • šnorchlování • potápění • zapůjčení auta, kol, motorky (za poplatek)Webstránka

www.mendi-hotel.grStrana v katalogu

140Oficiálni hodnocení

****Přímo na pláži
Novinka v nabídce
Náš TIP
Dítě zdarma
All inclusive služby
Rodinná dovolená

Mohlo by Vás zajímat…

Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek

-->