milujeme léto
sobota 4. července 2020 22:44
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Korfu Agios Georgios Blue Sea hotel ***

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
DIEŤA ZDARMA 2020
PROMO FirstMinuty Ostaní produkty
Top First minute
Top First minute 35%
Top First minute + 1 dieťa zdarma
Top First Minute
Top First Minute Sleva až 20%
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Vzdálenost od pláže
Nové pokoje
Cenový Hit
Dítě zdarma
Rodinná dovolená
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Korfu - dovolená léto 2020

Strategická poloha ostrova jako vstupní brány Jadranu způsobila, že od dávných dob zastával důležitou úlohu v historii Středomoří. Stal se domovem pro Angličana lorda Byrona, i pro rakouskou císařovnu Sissi, která si zde nechala postavit zámeček Achillion. Svět Korfu, to jsou usměvaví, pohostinní obyvatelé, dech historie, ostrov neskutečně bohatý na přírodní krásy. Místo, kde žijí lidé od antických dob až po současnost. Ani nezpozorujete, kdy se na krátký okamžik stanete i vy jeho součástí.

Přírodní krásy, rozmanitá flóra a fauna, nádherné pláže, křišťálově čisté moře, výborné jídlo - to je nabídka „smaragdového ostrova“. Abyste i vy objevili jeho podmanivé kouzlo, stačí si udělat výlet do některé z malebných horských či přímořských vesniček a vychutnat si skvělé místní olivy se sýrem feta. Ochutnat můžete i tradiční jídlo grilovanou chobotnici a na závěr si dopřát sladkou „tečku“ - baklavu s pravou řeckou kávou. Zahrajte si s domácími klasickou hru tavli nezapomeňte navštívit jeden z mnoha ortodoxních klášterů, které během svých toulek určitě objevíte. V této letní sezóně vám předkládáme pobyty na 8, 11, 12 nebo 15 dní, s odlety z Prahy, Brna a Ostravy. Pro svůj odpočinek si můžete vybrat rodinný ultra all inclusive 5* hotelový komplex Labranda Sandy Beach Resort situovaný u jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova oceněné Modrou vlajkou EU. V naší nabídce najdete mimořádně oblíbený Corfu Senses Resort, kde vás čeká kromě pohodové atmosféry i náš český, resp. slovenský animační tým. Nádherné sluneční dny a letní pohodu si můžete užívat i v hotelu Blue Sea s polopenzí a s přátelskou rodinnou atmosférou, nebo v all inclusive resortu Ionian Princess situovaném v populárním letovisku Acharavi.

Řecko a ostrovy

Vydejte se s námi do země, kterou si i olympští bohové vybrali za své sídlo, do země hrdinů starých antických bájí a mýtů, domova Platóna, Aristotela a dalších velkých filozofů - do Řecka. Řecko je kolébkou nejstarší civilizace Evropy. Dnes se v celé zemi den za dnem píší dějiny dokonalých dovolených. Zveme vás tedy na cestu odpočinku a zábavy, kterou můžete harmonicky spojit s poznáváním historie a kultury, sportovním či turistickým vyžitím.

Albánie Korfu
Pro dobrodružnější klienty, kteří chtějí během svého pobytu na ostrově Korfu zažít a poznat i něco jiného, ​​nabízíme jednodenní výlet do blízkého Albánie. Odchází se z přístavu v Kerkyra, plavba podél albánského pobřeží do přístavu v městečku Agia Saranda. Po pasové kontrole bude na klienty čekat místní turistický průvodce, se kterým projdou antickou část postupně se modernizujícího letoviska. Další průvodce je připraven pro ty klienty, kteří se rozhodnou pro cca 20km dlouhý výlet autobusem podél jižního albánského pobřeží, panenských pláží a roztroušených ostrůvků.

Cesta vede kolem malebných vesniček a úrodných polí až k velkému jezeru, kde leží starověké městečko Vouthrota. (BUTRINTU). Zde se nachází archeologické muzeum, antické divadlo a stadion, pocházející z 3.století nl Starověký chrám s nádhernou mozaikovou podlahou a obrovskými kamennými stěnami Vás zavedou do dávných, tajemných časů, neznámých dnešnímu člověku. Na vrchu kopce se se nachází zámek Ali Paši, pozůstatek Ottomanské říše, odkud je nádherný výhled na starověké město, jezero, rozlehlé pláně. Po návratu do městečka Agia Saranda se podává oběd, doprovázený tradiční folklórní hudbou a písněmi. Odpoledne je možné uskutečnit prohlídku městečka, odjezd.

Všichni klienti na palubě lodi zaplatí cca 10 EUR / osoba, přístavní daň. Na palubě lodi je možné dokoupit výlet do Boutrinti, který zahrnuje: autobusový transfer Agia Saranda - Boutrinti, vstup k archeologickým památkám, pěší prohlídku v délce cca 1h 20min. a oběd. Pro klienty, kteří o tento výlet nemají zájem, možnost prohlídky městečka Agia Saranda s průvodcem, nákupy suvenýrů - vše bez dalších příplatků.

(Orientační cena 34 EUR / dítě do 12r. 20 EUR)
Aqualand Korfu
Park plný vodních atrakcí a zábavy najdete uprostřed ostrova Korfu, asi 14 km od hlavního města v vesničce Agios Ioannis. Najdete zde velké množství atrakcí včetně bazénu s umělým vlnobitím, hodně tobogánů a skluzavek, tzv. volný pád, černou díru, nechybí ani líná řeka.

V areálu aquaparku se nacházejí i restaurace s občerstvením, kavárny, terasy na slunění s lehátky a slunečníky. Za pronájem slunečníků a lehátek se platí poplatek, přičemž je možné pronajmout si i skříňku na uzamčení věcí. Doporučujeme vzít si s sebou sluneční brýle, pokrývku hlavy, opalovací krém a osušku.

(orientační cena 39 EUR / dítě do 12r. 27 EUR)
Island Tour Korfu
Island tour nebo po našem Okruh ostrovem je výlet za nejznámějšími krásami a pamětihodnostmi ostrova Korfu. Navštívíte překrásný palác Achillion a zahrady, po kterých se procházela rakouská císařovna Sissy.

Vaše cesta bude pokračovat navštívíte hlavního města ostrova, s průjezdem přes nejznámější a nejkrásnější náměstí na ostrově - Spianada. Pokračovat budete do Paleokastritse, kde absolvujete prohlídku tradičního ortodoxního kláštera Paleomonastery av rámci volného času se můžete osvěžit koupáním v moři nebo se nechat převést malou loďkou podél pobřeží a obdivovat krásu pobřežních jeskyní a útvarů (není zahrnuto v ceně výletu).

Následuje místo vysoko nad Paleokastritsy na vyhlídce jménem Bella Vista, kde se Vám naskytne nádherný pohled na západní pobřeží ostrova. Cestou zpět ještě absolvujete zastávku v likérce Koum Kuat, která je spojena s ochutnávkou místních produktů.

(Orientační cena cca 35 EUR / dítě do 12r. 18 EUR)
Paxos & Antipaxos Korfu
Lodní výlet na ostrovy Paxos a Antipaxos patří k nejoblíbenějším fakultativním výletům. Umožní Vám poznat krásu míst vzdálených jen na skok od ostrova Korfu. Čeká Vás příjemná plavba kolem dvou ostrovů, které se nacházejí jen hodinku plavby směrem na jih od Korfu.

Během výletu budete mít možnost nahlédnout do mořských jeskyní Ipapantis a Amfitriti, vykoupat se v tyrkysově modrá pobřežních vodách maličkého ostrůvku Antipaxos i možnost projít se úzkými uličkami hlavního městečka ostrova Paxos, jehož domy jsou postaveny v typickém iónském stylu. V Gáïos můžete navštívit i některou z místních taveren a během příjemného posezení u řeckých specialitách nebo osvěžujícím frapé můžete vdechovat příjemnou atmosféru tohoto městečka a kochat se čarokrásným výhledem na jeho malý přístav s kotvícími rybářskými čluny, výletními loďkami či majestátními jachtami.

(Orientační cena 35 EUR / dítě do 12r. 20 EUR)

Popis hotelu

Poloha

v oblíbeném letovisku Agios Georgios Argyrades na jihozápadní straně ostrova Korfu • v blízkosti centra střediska s obchůdky, bary a tavernami • přibližně 150 m od menší písečné pláže • přibližně 25 km od hlavního města ostrova KorfuUbytování

v hlavní budově se nacházejí standardní 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a zrekonstruované 2-lůžkové pokoje (za příplatek), v obou typech pokojů je k dispozici lednička, klimatizace (za poplatek), koupelna s vanou, resp. sprchovým koutem a WC, balkon nebo terasa s posezením • v nově vybudovaném křídle v hotelové zahradě jsou situovány nové 2-lůžkové superior pokoje (za příplatek) a prostorné rodinné pokoje až pro 4 osoby (za příplatek), pokoje disponují ledničkou, klimatizací (zdarma), koupelnou s vanou, resp. sprchovým koutem a WC, balkonem nebo terasou s posezením, trezor (zdarma)Vybavení

hlavní budova a nově postavané křídlo s ubytovacími jednotkami • recepce s posezením a TV • trezor (za poplatek) • pool bar s terasou • restaurace • a‘la carte pizzeria • bazén (lehátka a slunečníky zdarma) • oddělený dětský bazénStravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetových stolů, bez nápojů. Možnost doobjednání obědů - plné penze (za příplatek).Pláže

cca 150 m od menší písečné pláže s pozvolným vstupem do moře • přibližně 450 m od hotelu se nachází známá „zlatá“ písčitá pláž oceněna Modrou vlajkou EU za kvalitu a čistotu moře a pláže • lehátka a slunečníky (za poplatek)Sport a zábava

kulečník (za poplatek) • výběr vodních sportů na pláži letoviska Agios Georgios (za poplatek)Webstránka

www.bluesea-hotel.comStrana v katalogu

96Oficiálni hodnocení

**Top First Minute
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Nové pokoje
Cenový Hit
Dítě zdarma
Rodinná dovolená
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek