milujeme léto
čtvrtek 23. ledna 2020 06:55
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Chalkidiki Kavala Bomo Tosca Beach hotelový komplex ****+

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
PROMO FirstMinuty Ostaní produkty
Top First minute
Top First minute 35%
Top First minute + 2 deti zdarma
Top First Minute
Top First Minute Sleva až 20%
Top First Minute sleva + 2 děti zdarma
Klubová dovolená
Ultra All inclusive
Nádherná pláž
Náš TIP
Rodinná dovolená
Novinka v nabídce
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Chalkidiki - dovolená léto 2020

Vydejte se spolu s námi do země, která se tak zalíbila Olympským bohům, že si ji vybrali za své sídlo, do země hrdinů starých antických bájí a mýtů, domova Platóna, Aristotela a dalších velkých filozofů - do Řecka. Právě Řecko je kolébkou nejstarší civilizace Evropy. Dnes se v celé krajině den za dnem píší dějiny dokonalých přímořských dovolených. Zveme vás tedy na cestu letního odpočinku a zábavy, kterou můžete harmonicky spojit s poznáváním historie a kultury této jedinečné země.

Představujeme vám malý řecký ráj na Zemi, poloostrov Chalkidiki, jehož břehy omývá průzračně čisté Egejské moře. V obklopení borovicových hájů a olivových sadů se nacházejí tradiční řecké vesničky i moderně vybudovaná letoviska, kam přicházejí rekreanti ze všech koutů světa. V letošní sezóně jsme naši nabídku rozšířili o letovisko Kavala a hotel Bomo Tosca Beach. Létat budeme na letiště v Soluni z Bratislavy. Krásných 8, 11 nebo 12 dní, prozářených slunečními paprsky a přesycených vůní moře, můžete strávit v tradičním řeckém hotelovém resortu Aristoteles Beach nacházejícím se na poloostrově Kassandra. Za zmínku stojí i malebná pláž hrající pestrou paletou odstínů modré barvy, či blízkost tradiční vesničky Afitos. Na Olympské riviéře nabízíme hotel Bomo Olympus Grand Resort. Kromě čarokrásné hory Olymp, která se nachází hned za hotelem, si užijete prázdninové chvíle v příjemně teplém tyrkysovém Egejském moři, ke kterému se dostanete exotickou hotelovou zahradou. Pohostinnost a služby na vysoké úrovni máte zaručeny. Malebné osady, přírodní památky, historické zajímavosti a pohostinnost obyvatel z ní činí jednu z nejkouzelnějších destinací v Řecku. Prolistujte si následující strany, vyberte si ubytování a služby podle svých představ a vydejte se spolu s námi na malebné Chalkidiki, Olympskou riviéru či Kavale.

Řecko a ostrovy

Vydejte se s námi do země, kterou si i olympští bohové vybrali za své sídlo, do země hrdinů starých antických bájí a mýtů, domova Platóna, Aristotela a dalších velkých filozofů - do Řecka. Řecko je kolébkou nejstarší civilizace Evropy. Dnes se v celé zemi den za dnem píší dějiny dokonalých dovolených. Zveme vás tedy na cestu odpočinku a zábavy, kterou můžete harmonicky spojit s poznáváním historie a kultury, sportovním či turistickým vyžitím.

Atény Chalkidiki
autobusový výlet do hlavního města Řecka, během kterého navštívíte Akropoli a Parthenom, Archeologické muzeum, náměstí Syntagma se střídáním stráže u hrobu neznámého vojína, chrám Dia Olympského, Hadrianův oblouk, Athénskou univerzitu, olympijský stadion. Návštěvu Athén završíte procházkou po malebné čtvrti Plaka, která se rozprostírá přímo pod Akropolí.Výlet trvá téměř 24 hodin (odjezd cca o 23:00 hod. z hotelu, návrat cca o 22:00 hod. následující den.

Orientační cena: cca 60 €
Jeep safari Chalkidiki
Unikátní adrenalinové dobrodružství, které absolvujete na džípech 4x4, vám ukáže divokou přírodu poloostrova Kassandra, nedotčené pláže a dech beroucí výhledy.

Orientační cena: 50 €
Kláštory Meteora Chalkidiki
Celodenní autobusový výlet na jedinečné, tzv. "vznášející se" kláštery Meteora. Na tyto na pohled nepřístupné skály se v 11. století stáhli poustevníci, aby se zde meditací, uctíváním a konáním pokání přiblížili mystickému osvícení božským světlem. Založením klášteru Velký Meteoro ve 14. století vznikl i závazný mnišský řád a postupně zde vzniklo 24 klášterů, z nichž se jich zachovalo 12. Během výletu navštívíte 2 ze současných aktivních klášterů, a také dílnu, kde uvidíte, jak se vyrábějí a co vlastně představují ikony. Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

Orientační cena: 54 € / dítě 27 €
Okružní plavba kolem Athosu Chalkidiki
Celodenní lodní výlet. Odjezd v ranních hodinách do přístavu Ormos Panagias na Sithonii. Okružní plavba okolo nejvýchodnějšího a nejtajemnějšího poloostrova Chalkidiki, jehož většinu rozlohy zabírá téměř 1000 let starý autonomní mnišský stát. Jeho oficiální název je Agios Oros (Svatá hora). Spravuje ho téměř 1 700 mnichů, kteří žijí v 20 klášterech (17 řeckých, 1 srbský, 1 ruský a 1 bulharský) rozmístěných na území třetího prstu Chalkidiki. Do mnišské komunity nemají ženy žádný přístup od vydání dekretu byzantským císařem Konstantinem Monomochosem v roce 1060. Mužští návštěvníci si mohou vyřídit povolení na návštěvu, to se však ročně uděluje jen pár stovkám zájemců. Právě proto se tento populární lodní výlet podél pobřeží, během kterého je možné vidět několik klášterů, těší velké oblibě. Příjemným zpestřením výletu mohou být delfíni, které se nacházejí v této oblasti a často "doprovází" výletní lodě. Návrat do přístavu Ormos Panagias cca v 17:00 hod., transfer do hotelu.

Orientační cena: 38 €, dítě 19 €
(+11 € lístek na loď)
Olymp, Dion a Vergina Chalkidiki
Pokud toužíte zjistit odkud řečtí bohové vládli nad antickým světem, pokud vás zajímá vznešená historie Makedonie a chcete poznat místo, kde se narodil Alexandr Veliký, pak je tento výlet ušitý na míru právě pro vás. Odjezd z hotelu v časných ranních hodinách, transfer cca 3 hod., Přičemž během jízdy k Olympu se zastavíte na snídani. Druhá zastávka bude ve výši 950 m.n.m., odkud uvidíte nádhernou scenérii severního Řecka. Odtud se přesunete na návštěvu městečka Dion s bohatou historií, které bylo založeno v 5. století před Kristem na úpatí vrchu Olymp. Další zastávkou bude Vergina. Traduje se, že právě Vergina byla v minulosti hlavním městem makedonského království. Nacházejí se zde královské hrobky Filipa II. a jeho manželky Kleopatry, a také Alexandra IV., syna Alexandra a Roxany. Prohlídka unikátních hrobek a jejich výzdoby, po prohlídce zastávka na oběd, návrat do hotelu.

Orientační cena: 55 €
Petralona Chalkidiki
Výlet do jeskyně Petralona, která je proslulá svými stalagmity a stalagtity. Jeskyně se dostala do povědomí v roce 1960, uvnitř jeskyně je stabilní teplota 17 stupňů. Výlet zahrnuje návštěvu Archeologického muzea, které najdete při vstupu do jeskyně. Po skončení prohlídky návštěva známé vinárny Tsantali s ochutnávkou vín. Návrat do hotelu cca v 16:00 hod.

Orientační cena: 40 €
Potápění Chalkidiki
Společně s profesionálními instruktory potápění z Triton Scuba Club můžete objevovat barevný svět pod hladinou křišťálového Egejského moře. Výlet zahrnuje teoretickou i praktickou přípravu, půl hodinovou instruktáž v bazénu určenou pro začátečníky, výlet motorovým člunem na ověřené potápěčské lokality.

Orientační cena: 50 €
Sithonia Chalkidiki
Celodenní autobusový výlet spojený s krátkou plavbou a koupáním v moři je skvělou příležitostí na poznání druhého prstu Chalkidiki, poloostrova Sithonia. Ten má v porovnání s Kassandrou mnohem klidnější ráz. Na Sithonii vás okouzlí skryté malebné pláže a zátoky. Tento kraj je vyhlášenou včelařskou oblastí, a proto si z Nikiti můžete domů přinést tento zázračný domácí lék a jiné místní řecké produkty. Z malebného městečka Neos Marmaras se vydáte na cca 1,5 h trvající plavbu loďkou, během které budete mít i příležitost ke koupání v křišťálově čistém moři. Po plavbě bude následovat tradiční řecká večeře.

Orientační cena: 40 €, dítě 22 €
(Nezahrnuje cenu za plavbu lodí 18 €)
Termální lázně Chalkidiki
Návštěva přímořského resortu s wellness centrem a termálními lázněmi. Ideální místo pro všechny, kteří chtějí relaxovat, omladit své tělo a duši při různých procedurách, ale i pro ty, které trápí revmatické bolesti či kožní problémy. Wellness resort se nachází ve vesničce Loutra - Ag. Paraskevi na poloostrově Kassandra. Koupání v termální vodě bohaté na minerální látky s teplotou 38 stupňů, občerstvení, víno, po lázních návštěva kostelíku v Nea Skioni. Vstup do lázní jen pro dospělé (18 a více let),

orientační cena vstupného cca 4 €.
Thessaloniki Chalkidiki
Odpolední autobusový výlet. Thessaloniki jsou druhým největším řeckým přístavem spojujícím Evropu se zeměmi východu, zároveň jsou hlavním městem a správním centrem severní části Řecka. Původní město bylo založeno v roce 315 před Kristem. Během návštěvy uvidíte starou část města, Baziliku sv. Petra, Bílou věž, Aristotelovo náměstí a románské fórum. V rámci výletu bude ve městě cca 2 hodinový individuální program, který můžete strávit v některé z kaváren na přímořské promenádě nebo nákupy. Návrat do hotelu ve večerních hodinách.

Orientační cena: 38 €, dítě 19 €

Popis hotelu

Poloha

hotelový komplex se nachází v letovisku Kavala • areál ústí na hotelovou překrásnou pláž • cca 1 hod 50 min od Soluně • centrum Kavala cca 4 km • u hotelu je autobusová zastávka s pravidelnými spoji do centra Kavalla (cca každých 25 minut) • 1 km od vesničky Palo (s mnoha obchůdky, tavernami, bary a restauracemi)Ubytování

moderně zařízené klimatizované 2-lůžkové bungalovy s možností 1 přistýlky s orientací na moře • možnost rodinných bungalovů s 2 přistýlkami - patrová postel • láhev vína jako pozornost hotelu na uvítanou • set na přípravu kávy a čaje na pokoji • SAT TV • telefon • wifi (zdarma) • minibar - denně doplňován vodou, džusy a pivem (zdarma) • vlastní hygienické zařízení (koupelna s vanou, resp. sprchový kout a WC) • fén • trezor (zdarma) • balkon nebo terasa s posezenímVybavení

samostatně stojící budova a přilehlé moderní bungalovy • recepce • možnost wifi připojení v areálu (zdarma) • hlavní hotelová restaurace nabízející chutnou mezinárodní a středomořskou kuchyni • Enigma bar • roof garden bar • půjčovna aut a motorek • masáže (za poplatek) • stolní tenis (zdarma) • fitness centrum s panoramatickým výhledem • mini market • kulečníkStravování

formou all inclusive

ultra all inclusive snídaně, obědy a večeře formou chutných švédských stolů včetně místních i mezinárodních nápojů • během obědů a večeří jsou podávány alkoholické nápoje (pivo, místní bílé a červené víno) • nealkoholické nápoje, voda a džusy • teplé nápoje (káva, kapučíno, čaj, čokoláda ) • nápoje v barech: točené pivo, bílé a červené víno, whisky, gin, tequilla, rum, ouzo, likéry, brandy, alkoholické a nealkoholické koktejly • nealkoholické nápoje: voda, džusy • horké nápoje • zmrzlina • občerstvení během dne • lehátka a slunečníky na pláži • all inclusive program v hotelem vyhrazených hodinách • wifiPláže

k hotelovému komplexu patří široká písečná pláž s příměsí jemných kamínků • lehátka a slunečníky (zdarma) • plážové osušky (za vratný depozit)Sport a zábava

resort nabízí široké spektrum vyžití pro všechny věkové kategorie - animační a zábavné programy - (módní večery, řecký večer, živá hudba - klavír, saxofon; italský večer) • hotelové animace • dětské hřiště • stolní tenis • volejbalové hřiště • dětský klub • šipky • gymnastika • aerobic • zumba • společenské hry • diskotéka • možnost absolvovat fakultativní výlety • hotel má pro klienty připravené i animace ve slovenském jazyce

SUN & FUN klub během měsíců červenec a srpen jsme pro vaše ratolesti připravili různé zábavné aktivity pod vedením slovensky hovořícího animátora. Klubová dovolená bude pro vaše děti plná smíchu a zábavy s novými kamarády.Webstránka

www.bomohotels.comStrana v katalogu

86Oficiálni hodnocení

****+Top First Minute
Top First Minute sleva + 2 děti zdarma
Ultra All inclusive
Náš TIP
Rodinná dovolená
Novinka v nabídce
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek