milujeme léto
čtvrtek 14. listopadu 2019 05:19
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Španělsko pevnina Pineda de Mar Checkin Pineda hotel ***+

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
DIEŤA ZDARMA 2019
VYBRANÉ HOTELY 2019
Top First minute
Top First minute zľava až 40%
Top First minute + 1 dieťa zdarma
Top First Minute
Top First Minute 25%
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Aktivní dovolená
Cenový Hit
Rodinná dovolená
Nádherná pláž
All inclusive služby
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Španělsko pevnina - dovolená léto 2019

ŠPANĚLSKO – To je rozmanitá země s bohatou kulturou, překrásnou přírodní scenérií, členitým pobřežím, krásným mořem a příjemnou atmosférou. Zaslouženě patří již několik let mezi nejnavštěvovanější destinace světa. Má co nabídnout každému návštěvníkovi, ať už jej láká oddech, zábava, historie, kultura, příroda a nebo sport, každý si přijde na své. Jsme proto velmi rádi, že vám v léto letní sezoně přinášíme možnost strávit prázdninové dny na sluncem zalitých pobřežích Costa del Maresme a Costa Dorada.

Je pro nás skutečným potěšením, že vám v tuto sezonu můžeme nabídnout pro vaše prázdninové dny nádherné Španělsko, zemi, která je atraktivní po jakékoliv stránce. Přicházíme k vám s nabídkou ubytování v kvalitních hotelech v příjemných střediscích, jako jsou Santa Susanna a Pineda de Mar na Costa del Maresme a střediska La Pineda, Calafell a Salou na Costa Dorada. Tyto hotely si svou polohou, výbornými cenami, kvalitními službami a možnostmi relaxu a zábavy, určitě získají vaši přízeň. Bohaté švédské stoly s výběrem evropské jako i místní tradiční kuchyně, které vám zpříjemní horké letní dny jsou už jen takovým bonusem. Pokud nebude chtít lenošit na pláži, nesmíte vynechat návštěvu vodních a zábavních parků PortAventura, Marineland a Water World v blízkosti letovisek, a nebo absolvujte s námi zajímavé fakultativní výlety do okouzlující Barcelony, či na známé poutnické místo Montserrat. Vydejte se s námi do země zalité sluncem, plné přívětivých lidí a dobrodružství. Jsme přesvědčeni, že po návštěvě Španělska bude vaše srdce patřit právě této destinaci a vy se budete do země flamenca, královské atmosféry a neutichající životní energie vracet stejně často a se stejným nadšením jako my.

Španělsko

Španělsko - to je rozmanitá země s bohatou kulturou, překrásnou přírodní scenérií, členitými pobřežími, krásným mořem a příjemnou atmosférou. Zaslouženě patří již několik let mezi nejnavštěvovanější destinace světa. Má co nabídnout každému návštěvníkovi, jestli ho sem láká odpočinek, zábava, historie, kultura, příroda nebo sport. Jsme proto velmi rádi, že vám i v této letní sezóně přinášíme možnost strávit prázdninové dny na sluncem zalitých pobřežích Costa del Maresme a Costa Dorada..

Je pro nás skutečným potěšením, že vám i tuto sezónu můžeme nabídnout šanci prožít vaše prázdninové dny ve Španělsku, v zemi, která je krásná a atraktivní po jakékoliv stránce. Přicházíme k vám s nabídkou ubytování v kvalitních hotelech v příjemných střediscích jako jsou Malgrat de Mar a Pineda de Mar na Costa del Maresme a střediska Calafell a Salou na Costa Dorada. Tyto hotely si svou polohou, výbornými cenami, kvalitními službami a možnostmi relaxu a zábavy určitě získají vaši přízeň. Bohaté švédské stoly s výběrem evropské i místní tradiční kuchyně, které vám zpříjemní horké letní dny jsou už jen takovým bonusem. A pokud se vám omrzí lenošení na pláži, nevynechejte návštěvu vodních a zábavních parků Marineland a Water World v blízkosti letovisek, nebo absolvujte s námi zajímavé fakultativní výlety do magické a okouzlující Barcelony či na známé poutní místo Montserrat. Vydejte se s námi do země zalité sluncem, plné přívětivých lidí a dobrodružství. Jsme přesvědčeni, že po návštěvě Španělska bude vaše srdce patřit právě této destinaci a vy se budete do země flamenca, královské atmosféry a neutuchající životní energie vracet stejně často a se stejným nadšením jako my.

Barcelona Santa Susanna, Pineda de Mar
Okružní jízda Barcelonou s návštěvou zpívající fontány. Začneme krátkou okružní jízdou městem spojenou se zastávkou u chrámu Svaté Rodiny - La Sagrada Familia, mistrovského díla světoznámého katalánského architekta Antonia Gaudího a s návštěvou stadionu a muzea největšího a nejznámějšího španělského klubu F.C. Barcelona. Pak se vyvezeme na vrch Montjuic, kde se nacházejí sportoviště zasvěcené letním olympijským hrám z roku 1992.
V rámci volného času můžeme navštívit akvárium se žraloky a Manta, nakoupit si v obchodním centru Mare Magnum, projít se po gotické čtvrti - El Barrio Gótico, Las Ramblas - největší barcelonský bulvár s živými sochami nebo si podívat tržnici s exotickým ovocem - La Boqueria.
Výlet je zakončen jedinečným kulturním zážitkem - magickou fontánou (kombinace barev, hudby a měnících se tvarů fontány).
(Dospělý 38€, dítě 20€)
Girona, S. Dalí Pineda de Mar, Santa Susanna
Návštěva krásné Girony, která leží na březích řeky Ter a Onyar. Historické centrum tvoří síť úzkých uliček, náměstí a elegantních paláců. Výlet pokračuje návštěvou gotické katedrály, židovské čtvrti, uvidíte typické barevné domky a volný čas můžete strávit na Las Ramblas, která je nákupní částí Girony. Po návštěvě Girony se přesunete do Figueres, kde se nachází divadelní muzeum Salvadora Dalího. Už samotná budova vzbuzuje dojem fantastického snu a uvnitř ukrývá bizarní díla tohoto surrealistického génia.
Dospělý 25€, dítě 15€)
Marineland Pineda de Mar, Santa Susanna
Rozlehlý vodní svět, který vám nabízí bohatý program. Kromě vystoupení delfínů, papoušků a dravých ptáků je tu i malá ZOO, dendrárium, tropická zahrada s exotickou faunou. V době mezi jednotlivými vystoupeními uvítají hlavně děti, ale i dospělí možnost využití četných tobogánů a skluzavek, které jsou jeho součástí.
(Dospělý 28€, dítě do 10 let 17€)
Waterworld Santa Susanna, Pineda de Mar
Waterworld je druhou nejnavštěvovanější vodní atrakcí na pobřeží Costa Brava. Už samotný název Vodní svět prozrazuje, že se jedná o fantastickou kombinaci vodních atrakcí, slunce a zábavy. Najdete zde minigolf, splavy, bazén s vlnobitím, tobogány, dětské laguny, či ostrovy, ale i mnohé další atrakce.
(Dospělý 33€, dítě <120 cm 19 Eur, do 80cm zdarma)

Popis hotelu

Poloha

cca 7 minut chůze od rozlehlé písečné pláže v sympatickém letovisku Pineda de Mar • v centru letoviska s nákupními a zábavními i sportovními možnostmi • vzdálené jen 65 km od Barcelony, architektonického skvostu, která je hlavním městem Katalánska (přímé vlakové spojení - vlakové nástupiště jen 500 m od hotelu) • 45 km od historického města GironaUbytování

útulně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností 1, resp. 2 přistýlek až pro 4 dospělé osoby • klimatizace • TV • telefon • wifi připojení (za poplatek) • vlastní příslušenství (koupelna se sprchou nebo vanou a WC) • trezor (za poplatek)Vybavení

vstupní hala s recepcí a posezením • bazén s terasou a posezením • zrenovovaná bazénová část • skluzavky • lehátka u bazénu (zdarma) • restaurace • all inclusive bar • salonek s pohovkami a kulečníkovým stolem • wifi připojení ve veřejných prostorách (zdarma ) • zrekonstruovaná TV místnost • internetový koutek s počítačiStravování

formou all inclusive

all inclusive snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů • vybrané místní alkoholické nápoje (brandy, gin, vodka, whisky) • pivo, víno, koktejly • nealkoholické nápoje (džusy, limonády, voda) • káva a čaj podávané v hotelovém all inclusive baru • snacky během dne ve vyhrazených hodinách • zmrzlina • lehátka u bazénu • animační program v hotelovém režimuPláže

široká a dlouhá písečná pláž • lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek) • pestré možnosti sportovního vyžitíSport a zábava

večerní animační program (v hotelovém režimu) - živá hudba, taneční vystoupení • různé plážové sporty a vodní atrakce (za poplatek)Webstránka

www.checkinpineda.comStrana v katalogu

15Oficiálni hodnocení

***Top First Minute
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Aktivní dovolená
Cenový Hit
Rodinná dovolená
All inclusive služby
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek