milujeme léto
čtvrtek 19. září 2019 14:55
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Spojené arabské emiráty Fujairah IBEROTEL MIRAMAR AL AQAH Beach Resort hotelový komplex ******

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
DIEŤA ZDARMA 2019
VYBRANÉ HOTELY 2019
Top First minute
Top First minute + 2 deti zdarma
Top First minute zľava až 40%
Top First Minute Sleva až 20%
Top First Minute
Rodinná dovolená
Náš TIP
Novinka v nabídce
Aktivní dovolená
Výhodná poloha
Lastminute Zima
Novinka v nabidce
Nádherná a rozľahlá pláž
Top First minute zľava až 40%
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Ke tomuto hotelu si můžete vybrat zdarma jeden z těchto výletů
PLAVBA LODÍ Přístav Dibba, Zighy Bay, Haffa Beach / Sanat Beach, Rocky lime Stone, Deep Sea Fishing
Pojďte s námi prožít nezapomenutelný celodenní výlet na typické arabské lodi „dhow“ po teplých vodách Indického oceánu!

Odjezd z hotelu je v ranních hodinách, následuje přejezd hranic do Ománu a ve městě Dibba proběhne nalodění na výletní loď zvanou „dhow“. Před zahájením plavby možnost malého občerstvení přímo na lodi. Plavba směřuje do vskutku kouzelné zátoky Zighy Bay, následuje zastávka a volný program na Haffa Beach nebo Sanat Beach. Zde je příležitost užít si jedinečné chvíle formou zábavných a sportovních aktivit, které pláž nabízí, nebo je strávit koupáním či šnorchlováním a spatřit tak překrásně zbarvené korály a tropickou faunu. Vybavení na šnorchlování a plovací vesty pro neplavce je možné si bezplatně zapůjčit na lodi. Po skvělém dopoledne a výborném obědě na lodi plavba pokračuje podél skalnatého masívu Rocky Lime Stone na otevřené moře. Zde zažijete tzv. „deep sea fishing“ – hlubokomořský rybolov. Na závěr tohoto dobrodružství následuje cesta zpět do přístavu v Dibba a transfer do hotelu.

V CENĚ: ransfer, plavba na plachetnici, oběd a nealkoholické nápoje, zapůjčení si plovacích vest a vybavení na šnorchlování

UPOZORNĚNÍ: Pro výlet je nutné s sebou vzít cestovní pas platný min. 6 měsíců po návratu z dovolené. Aktuální informace o povinných příplatcích obdržíte u delegáta CK. Vstupní víza do Ománu ve výši 65,00 USD (uvedená částka je informativního charakteru) na osobu a pobyt (platba na místě).
KLENOTY PERZSKÉHO ZÁLIVU Jumeirah, Sheikh Saeed Al Maktoum, Dubai Creek, Deira, Burj Al Arab, Souk Madinat, Palm Island, Dubai Downtown, Burj Khalifa, Dubai Fontain
Půldenní úžasný výlet, zaslouženě zvaný i „Klenoty Perského zálivu“ zažijete právě s námi.i.

PROGRAM: Během výletu budete mít možnost vidět nejnavštěvovanější a nejfotografovanější mešitu Jumeirah. Ta je jednou z mála, do které mohou vstoupit i nemuslimové. Dále procházka kolem paláce vládce, zrenovovaného domu Sheikh Saeed Al Maktoum - muzeum historie Dubaje. Cesta pokračuje tradičním vodním taxíkem „abra“ do oslňující zátoky Dubai Creek, kde je možné si prohlédnout rušný život před přechodem na druhou stranu města - Deira. Následuje návštěva čtvrti s trhem koření, zlata a diamantů - spice and gold souk. Více než 400 obchodů a typických obchůdků je zárukou vskutku bohatého nákupu. Zastavíte se také u nejznámějšího a unikátního hotelu Burj Al Arab a projdete se kolem tržnice Souk Madinat a skupiny uměle vybudovaných ostrovů ve tvaru palmy Palm Island. Výlet bude završen návštěvou Dubai Downtown s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa, která sahá až do výšky 828 metrů (vstupenka je za doplatek), vyhlídková plošina se nachází na 124. patře budovy. V Dubai Downtown se také nachází další unikát. Tím je Dubai Fontain - největší fontána na světě rozprostírající se hned vedle Burj Khalifa. Osvětluje ji přes 6000 světel a duhové proudy vody vystřelují až 270 metrů k ozářené obloze. Tato neuvěřitelná atrakce bude nepochybně tou pověstnou třešničkou na dortu vašeho výletu za poznáním Dubaje.

V CENĚ JE ZAHRNUTO: transfer, služby průvodce, vstupy a poplatky

Fujairah - dovolená léto 2019

Spojené arabské emiráty

Největším turistickým lákadlem a nákupním rájem je Dubaj, jeden z emirátů ve Spojených Arabských Emirátech. Město Dubaj rozděluje mořský záliv The Greek na dvě hlavní části: Bur Dubaj a Deira. Nacházejí se zde pláže a luxusní plážové hotely. Vysoké mrakodrapy, majestátní hlavní třídy plné zeleně a luxusní domy, to jsou charakteristické znaky Dubaje. Obrovské bohatství umožnilo vybudování 4 umělých poloostrovů. Tři jsou ve tvaru palem - známé jako Palm Islands a jedno oválné souostroví má název The World. Dubaj je neobyčejným městem na severu Arabského poloostrova. Rozkládá se na pobřeží Perského zálivu a je to doslova město protikladů. Setkává se tu starobylé město s romantickými uličkami vonícími kořením a blýskající se zlatem, s novým městem s nejmodernější architekturou, mrakodrapy a všudypřítomným luxusem. Dubaj je také emirátem se stejným jménem Spojených Arabských Emirátů, je zemí, která zbohatla díky těžbě ropy, obchodnímu a turistickému ruchu. Luxus je všude kolem vás a je nevídaný a nezapomenutelný. Dubaj je právem označován jako zlatý emirát nebo nákupní ráj. Nízké daně a množství nákupních center zaručují, že si každý vybere pro sebe to nejzajímavější. Desítky výškových budov s originální architekturou, nešetřícími na zlatých detailech, vytvářejí známou panorama města, kde prvenství jednoznačně patří nejvyšší budově světa - 828 metrů vysoké Burj Khalifa. Kdo se chce na "mraveniště pod sebou" podívat z vyhlídkové plošiny na vrcholu, musí mít provedenou rezervaci. Pokud máte nesplněný sen užívat si luxus, tak neváhejte a prožijte tento živý sen na vlastní kůži! Spojené arabské emiráty jsou jedna z nejluxusnějších zemí na světě. Pro všechny, kteří holdují sluníčku a opálené kůži, jsou zde nádherné pláže. Zapomeňte na přeplněné pláže, v arabských emirátech to nehrozí! Je tu klid navíc s příjemnou obsluhou na pláži. Luxusní hotely Vám poskytnou pohodový odpočinek a jejich kvalitní služby předčí vaše očekávání. Ahlan wa sahlan - vítejte! Exotika s vůní orientu, místní kulturní tradice, ostrovy ve tvaru palem, mrakodrapy, luxusní hotely se službami na špičkové úrovni, křišťálově modré moře, pláže s bílým pískem, luxusní golfová hřiště, majestátní hory, výlety do sluncem zalité pouště, nezapomenutelné potápění, lyžování na písečných dunách, moderní architektonické stavby, luxusní obchody s oděvy, šperky, místní exotická kuchyně a mnoho dalšího. To vše vám mohou Spojené arabské emiráty dopřát a prožijete tak fantastickou dovolenou, na kterou se nezapomíná. Říká se jim také Emiráty dvou žraloků a pěti rybiček. Spojené arabské emiráty se skládají ze sedmi emirátů, přičemž nejbohatší jsou Dubaj a Abu Dhabi, považovány za žraloky. Emiráty zažili v posledních letech velký rozmach, ke kterému přispěly nálezy ropných ložisek v 60. letech minulého století. Spojené arabské emiráty se v současnosti mění raketovým tempem. Je to směs všeho - národností, názorů, náboženství, obchodů, výrobků, služeb, zboží, oblečení, životních stylů ....


Oficiální název:
Spojené arabské emiráty (SAE), United Arab Emirates (UAE), Al-Imari al-Arabíja al-Muttahida

Hlavní město:
Abu Dhabi

Počet obyvatel:
9 346 000

Rozloha:
83.600 km²

Měna:
dirham

Abu Dhabi city tour Spojené arabské emiráty
Abu Dhabi, hlavní město SAE, se nachází na malém poloostrově, který je obklopen ostrůvky. Město bylo založeno 1761 šejkem z nomádského kmene Bani Yas. Než navštívíte město Abu Dhabi uvidíte velkolepou mešitu "Grand Mosque", oficiálně známou pod názvem mešita Šejka Zayeda Bin Sultan AL Nahyan. Je to největší mešita v SAE, zahalená v luxusním mramoru a zlatě, její kapacita je více než 40 000 věřících. Výlet zahrnuje mnoho zajímavostí, na začátek navštívíte skanzen původní vesničky (Heritage village), kde uvidíte původní životní styl místních obyvatel před objevením ložisek ropy.

Dále uvidíte "Emirates Palace", okouzlující objekt, který ohromí každého, kdo projde jeho velkolepé brány. Světově známý hotel se skládá z 302 velkých pokojů a 92 apartmánů, ve kterých se spojuje luxus s vyspělou technologií. Na cestě zpět půjdete přes Yas and Saadiyat Islands, kde se zastavíte v Manara Al Saadiyat, poeticky řečeno v arabštině "místo, kde dostaneme osvícení". Je to centrum kultury o rozloze 15 400 m², které bylo vybudováno, aby přineslo kulturní život a turistický ruch na ostrov. Následně pojedete přes Yas island, přejdete přes světoznámý Yas Marina, domov závodů Formule 1 a Ferrari World.

Je to setkání s rušnou metropolí, která si udržuje šarm minulé éry.

Cena: 108 USD / os, dítě do 12 let 86 USD
V ceně: doprava, vstupní poplatky do Abu Dhabi, oběd v 4 * hotel in Abu Dhabi
Abu Dhabi-Ferrari World Spojené arabské emiráty
Největší vnitřní a jediný Ferrari tématický park na světě, s více než 20 Ferrari inspirovanými jízdami a atrakcemi, s kolekcí více než 30 klasických a moderních modelů Ferrari. Zahrnuje vysoce adrenalinové jízdy, zábavné vědomostní atrakce vhodné pro hosty všech věkových kategorií jako jsou: více než 20 Ferrari inspirovaných jízd a atrakcí, Formula Rossa, nejrychlejší horská dráha (rychlost více než 240 kph), G-Force: rychlá věž G-Force , Galeria Ferrari - největší galerie Ferrari na světě

Jednotná cena pro děti i dospělé: 145 USD
Cena zahrnuje: dopravu, Ferrari World vstup
Atlantis - The Aquaventure - Vodní ráj v Dubaji Spojené arabské emiráty
Aquaventure Waterpark - Rolls Royce mezi Aquaparky nejlepší vodní zábavní park v Emirátech. Rozsáhlý park patřící pod ikonický hotel Atlantis The Palm se nachází na prstenci ostrova Palm Jumeirah a spolu s hotelem tvoří nejrozsáhlejší komplex pro odpočinek, zábavu a rodinnou dovolenou v celém regionu.

Nechte se vtáhnout do světa zábavy a zážitků pro celou rodinu!
Adrenalinové atrakce, tobogány, dětský vodní svět, lazy river, delfinárium, soukromá písečná pláž.
Zde jste na té správné adrese!

Cena: 132 USD / 120 EUR dospělý, dítě do 10 let 95 USD / 86 EUR
Cena zahrnuje: zpáteční transfer, celodenní vstupenku do Aquaventure Waterpark.
Burj Khalifa Spojené arabské emiráty
Vychutnejte si výhled na centrum Dubaje a to zcela z nové perspektivy, z věže Burj Khalifa, nejvyšší budovy světa, vysoké 828 m s více než 160-ti patry. Žádná jiná budova v moderní historii neskrývá tolik kuriozit, jako BURJ Khalifa. Navštivte ji a získejte odpovědi na všechny Vaše otázky - dostanete se až na 124. poschodí! Nahoru vás čeká velkolepý výhled. Dostanete se sem nejrychlejším výtahem, který má nejdelší dráhu výtahu na světě. Fotografie z tohoto místa vypadají jako z letadla. Jste totiž opravdu téměř kilometr nad zemí.

V blízkosti tohoto mrakodrapu je největší fontána na světě, která se každou půlhodinu v doprovodu hudby roztančí a dělá neopakovatelnou show. Osvětlená je 6.600 světly a 25 barevnými projektory. Stříká vodu do výšky až 152 metrů.

Cena 36 USD zahrnuje:
vstupenku na rozhlednu na 124. poschodí
Iceland Water Park Spojené arabské emiráty
Se nachází jen v letovisku Ras Al Khaimah, kde si můžete užít "zimu na poušti". Iceland Waterpark je unikátní vodní park, kde najdete mix tradičního vodního parku, sněhu a ledu s nesčetnými atrakcemi. Legenda hovoří o tom, že Iceland Waterpark nazvala novým domovem rodinka tučňáků poté, co se zachránili plavbou ze Severního ledového oceánu do Arabské pouště :)

Cena zahrnuje: dopravu, vstupenku, osušku, skříňku na osobní věci
Cena je 51 USD, dítě do 120 cm platí 35 USD
Klenoty Perzského zálivu Spojené arabské emiráty
Vychutnejte si výhled na centrum Dubaje a to zcela z nové perspektivy, z věže Burj Khalifa, nejvyšší budovy světa, vysoké 828 m s více než 160-ti patry. Žádná jiná budova v moderní historii neskrývá tolik kuriozit, jako BURJ Khalifa. Navštivte ji a získejte odpovědi na všechny Vaše otázky - dostanete se až na 124. poschodí! Nahoru vás čeká velkolepý výhled. Dostanete se sem nejrychlejším výtahem, který má nejdelší dráhu výtahu na světě. Fotografie z tohoto místa vypadají jako z letadla. Jste totiž opravdu téměř kilometr nad zemí.

V blízkosti tohoto mrakodrapu je největší fontána na světě, která se každou půlhodinu v doprovodu hudby roztančí a dělá neopakovatelnou show. Osvětlená je 6.600 světly a 25 barevnými projektory. Stříká vodu do výšky až 152 metrů.

Cena 36 USD zahrnuje:
vstupenku na rozhlednu na 124. poschodí
Musandam dhow - výletní plavba Spojené arabské emiráty
Musandam se svými velkolepými fjordy je "Norsko" Středního Východu. Tato severní oblast SAE je oddělena od Ománu průlivem Hormuz. Velkolepé, skalnaté hory spadají z nadmořské výšky 6500m prudce do moře, přičemž vytvářejí bezpočet kouzelných zátok.

V časných ranních hodinách zahájíte cestu do Ras Al Khaimah přes malebnou přímořskou oblast. Překročíte hranice do Ománu (víza jsou zprostředkovány od nás - extra platba) a pokračujete směrem k přístavu Khasab. Zde se nalodíte na typickou arabskou plachetnici a budete se plavit k magickým a dechberoucím Musandamským fjordům. Je jen velmi málo stejně krásných fjordů na světě. Při plavbě můžete často spatřit i přátelské delfíny.

Loď zakotví při Telegraph Island. Tento ostrov dostal jméno po telegrafické kabelové stanici v roce 1960, spojující západní Indii s Basře v Iráku. Zde si můžete užívat plavání a šnorchlování v křišťálově čisté vodě, pochutnat si na výborném obědě a ovoci. Po klidném a líném odpoledne na plachetnici se večer vrátíte do hotelu. Zážitky pro milovníky přírodních krás a vody budou nezapomenutelné!

Cena: dospělý 87 USD, dítě do 12r. 72 USD, plus víza do Ománu 15 USD
Cena zahrnuje: dopravu, plavbu na plachetnici s obědem a s nealko nápoji
Upozornění: vzít si s sebou pas!
Najdelší ZipLine na světe Spojené arabské emiráty
Večerní jízda na dunách Spojené arabské emiráty
Toto safari Vám přinese možnost poznat poušť za pár hodin. Pohodlné 4x4 WD jeepy Vám přinesou adrenalinovou zkušenost při jízdě po zlatavých pískových dunách, které Vás dovedou do autentického arabského kempu, kde si můžete vychutnat večerní atmosféru. Zde se zrelaxujete v pohodě a tichu pouště, obklopeni majestátními písečnými dunami, odrážejícími zapadající slunce.

Bude Vám servírované stylové arabské BBQ (grilované maso a saláty). Vyzkoušíte SISU, uvidíte vystoupení břišní tanečnice, povozíte se na velbloudu a můžete se zkrášlit hennou. Určitě strávíte nezapomenutelný večer v poušti pod hvězdami. Na tento zážitek budete určitě dlouho vzpomínat!

Cena: dospělý 66 USD, dítě do 12 let 55 USD

Cena zahrnuje: dopravu v jeepech, jízdu po dunách,
BBQ večeře s nealko nápoji
Východní pobřeží Spojené arabské emiráty
Dibba, Khorfakkan, Fujairah a Kalba jsou nyní nové moderní městské střediska na pobřeží Arabského moře, přibližují však také obraz starověkých přístavních měst.

Turné na východní pobřeží přechází úchvatnou scenérií. Před sestupem na pobřeží půjdete přes zelenou oázu Al Dhaid do strmých a skalnatých hor Al Hajjar. Křišťálově čisté moře je perfektní pro plavání a potápění. Po cestě do Masafi uvidíte vodopády. Město Dibba je zajímavě rozděleno na tři části: Sharjah, Fujairah a Oman. Rovněž navštívíte nejstarší mešitu v Bidiyah. V Sharm se zastavíte na lehký oběd a odpočinek a pak budete pokračovat jižním směrem do Fujairah, kde uvidíte nejkrásnější nedotčené pláže Indického oceánu. Rovněž navštívíte Fujairah Museum, které se pyšní archeologickými exponáty objevenými během archeologických vykopávek. Expozice pokrývá všechny vykopávky od šestého tisíciletí před Kristem do konce muslimské vlády.

Na našem výletě navštívíte i Pevnost Fujairah a citadelu Bitnah. V Masafi si vychutnáte tempo venkovského života na místním tržišti, známé jako "páteční trh".

Cena: 102 USD / os, dítě do 12r. 82 USD
Cena zahrnuje: dopravu, vstupné, oběd
YAS-Waterworld ABU DHABI Spojené arabské emiráty
YAS Waterworld vodní svět - hvězda mezi aquaparky, jeden z nejlepších vodních zábavních parků v Emirátech a celém regionu. Rozsáhlý ultra moderní park se nachází na světoznámém ostrově Yas Island - domově každoročních závodů Formule 1 a spolu se sousedním zábavním parkem Ferrari World tvoří nejrozsáhlejší komplex pro odpočinek, zábavu a rodinnou dovolenou v Abu Dhabi.

Nechte se vtáhnout do světa zábavy a zážitků pro celou rodinu! Adrenalinové atrakce, tobogány, dětský vodní svět, lazy river ... Zde jste na té správné adrese!

Cena: 105 USD / 95 EUR dospělý, dítě do 10 let 90 USD / 82 EUR
Cena zahrnuje: zpáteční transfer, celodenní vstupenku do Yas Waterworld.

Popis hotelu

Poloha

resort se nachází na východním pobřeží emirátů • je zasazený mezi impozantní vrchy Hajar Mountains a Ománský záliv • přímo na soukromé písečné pláži Al Aqah • asi 15 km od rybářské vesničky Dibba • 45 km od letiště Fujairah • Dubaj cca 90 min. autemUbytování

prostorné, elegantní a komfortně zařízené pokoje v marockém stylu • možnost jedné nebo dvou přistýlek • SAT TV • klimatizace • minibar (za poplatek) • trezor (zdarma) • vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, resp. vanou, WC) • možnost přípravy kávy a čaje na pokoji • wifi • balkon nebo terasaVybavení

vstupní hala s recepcí • 4 restaurace: Al Majlis - hlavní restaurace nabízející speciality arabské a mezinárodní kuchyně, plážová restaurace Bahari Grill, Sensasia - panasijská a italská restaurace - La Cucina • Al Moltaqa - celodenní bar a kavárna s terasou • noční klub Bliss Disco • zahrada s tropickou vegetací • směnárna • obchod se suvenýry • salón krásy pro ženy • fitness centrum • jacuzzi a wellness centrum se suchou a parní saunou • komplex bazénů • dětský bazén • dětský koutek • tenisové kurty s nočním osvětlením • centrum potápění a vodních sportůStravování

snídaně formou švédských stolů, možnost polopenze za příplatek, resp. all inclusive

All inclusive: chutné snídaně, obědy a večeře servírované v hlavní hotelové restauraci Al Majlis formou bohatých švédských stolů včetně nápojů • nealkoholické nápoje: káva, čaj, balená voda, džus, slazené nápoje (cola, fanta, sprite) • alkoholické nápoje: víno a pivo • zmrzlina pro děti do 12 let podávaná u bazénu od 11:00 hod. do západu sluncePláže

přímo u hotelu soukromá, 200 metrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná i pro neplavce a malé děti • lehátka, slunečníky a plážové osušky (zdarma) • plážový bar Bahari • vodní atrakce a sporty (za poplatek)Sport a zábava

fitness centrum • wellness • jacuzzi • bazén • dětský bazén • dětský klub od 4 - 12 let • tenisové kurty • potápěčské centrum • centrum vodních sportů • kulečník • stolní tenis • lukostřelba • plážový volejbal • v rámci balíčku all inclusive je k dispozici SPA centrum (kromě masáží) • plně zařízená posilovna • vnitřní i venkovní bazény • pestré animační programy pro děti i dospěléWebstránka

www.miramaralaqah.comStrana v katalogu

*****Top First Minute
Rodinná dovolená
Náš TIP
Novinka v nabídce
Aktivní dovolená
Výhodná poloha
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek