milujeme léto
neděle 18. srpna 2019 17:57
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Bulharsko Slunečné pobřeží Chaika Beach Resort hotelový komplex ****

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
DIEŤA ZDARMA 2019
PROMO FirstMinuty Ostaní produkty
VYBRANÉ HOTELY 2019
Top First minute
Top First minute zľava až 40% letecky
Top First minute + 2 deti zdarma
Top First Minute
Top First Minute 25% letecky
Top First Minute sleva + 2 děti zdarma
Wellness
Oblíbený hotel
Přímo na pláži
Výhodná poloha
Rodinná dovolená
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Slunečné pobřeží - dovolená léto 2019

Slunečné pobřeží je největší a nejoblíbenější bulharské letovisko, které splní vaše představy o ideální a skvělé dovolené. Toto středisko patří mezi hlavní rekreační oblasti s moderním vzhledem, i když větší rozvoj zaznamenalo teprve před pár lety. Nabízí se vám zde nádherná krajina obklopující stylové hotely, jako i moderní centrum letoviska. Výjimečně široká pláž z jemného písku lemovaná písečnými dunami je několik kilometrů dlouhá a sahá až po městečko Nesebar. Pozvolný vstup do moře jistě ocení rodiny s dětmi a méně odvážní plavci. Středisko je držitelem mezinárodního ocenění “Modrá vlajka“ za čistotu moře, pláže i přírodního prostředí. Rozsáhlé centrum žije rušným denním i nočním životem, najdete zde nespočetné množství restaurací, kaváren, barů a diskoték, které se stanou příjemnou součástí vaší úžasné letní dovolené.

Bulharsko

Bulharsko se opět vrací do módy. Hledáte jednu z cenově nejvýhodnějších destinací pro nadšence? Již více nehledejte. Bulharsko se postará o váš nevšední zážitek z dovolené. Se svým příjemně teplým podnebím během letních měsíců, ale bez extrémních veder, nabízí prostor pro zábavu během dne i noci. Atrakce, kterých je zde nespočet, vám vlijí novou energii. Odpočinek v podobě nicnedělání, nebo kulturní, historické a přírodní pamětihodnosti - i pro vás má tento kousek země co nabídnout..

Jsme cestovní kancelář s dlouholetými zkušenostmi, stabilními bulharskými partnery a i díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejvyhledávanější a nejznámější letoviska. Každým rokem se zlepšující a kvalitnější služby, které mohou konkurovat i turistickým stálicím, jsou připraveny plnit vaše sny o „bezstarostné dovolené za rozumný peníz“. Dopřejte si královský pocit. Vyzkoušejte jízdu kočárem, spusťte se tobogány v některém z vodních světů, zalítejte si na rogalu. A určitě ochutnejte ze široké a kvalitní nabídky zdejších restaurací, kde Vám připraví tradiční šopský salát, či pečenou rybu s opékánou cuketou. Nic není českému turistovi finančně nedostupné. Den se zde nikdy nekončí. Západem slunce začíná ta pravá zábava. Postará se o to množství diskoték, kaváren a barů na 4 km dlouhé promenádě Slunečného pobřeží. Kdo si chce spíše zalenošit, tomu doporučujeme jedno z klidnějších středisek Elenite, Svatý Vlas, Primorsko či Pomorie. Stačí si jen vybrat hotel z naší pestré nabídky a na vaší dovolenou Vás pohodlně dopravíme letadlem z letišť v Praze, Brně, nebo Ostravě. Bulharsko čeká jen na vás, nechte se okouzlit a unést z reality.


Oficiální název:
Bulharsko

Hlavní město:
Sofia

Počet obyvatel:
7.365.000

Rozloha:
110.993 km2

Měna:
bulharský lev

Balčik, Aladža, Varna Bulharsko
Celodenní výlet do krásného městečka Balčik (Dionýsopolis) , vzdáleného od našich středisek necelé 3 hodiny jízdy autobusem. Toto starobylé město, které bylo založeno v 6. století p. n. l., patří mezi nejstarší města v Bulharsku. Krásná scenérie botanické zahrady a královského letohrádku rumunské princezny Marie Vám zajistí nepopsatelný zážitek. Po návštěvě botanické zahrady následuje prohlídka kláštera v Aladža, který byl vytesán mnichy počátkem 13. století. Mniši do vápencové skály vytesali nejen svůj svatostánek, ale i pokoje na běžné používání. Po obhlídce kláštera Vás čeká oběd v městě Varna. Po obědě následuje volný program, kde bude čas a možnost na nákupy, individuální prohlídku města, nebo na koupání v Černém moři.
( orientační cena 48 EUR / dítě do 12 let 24 EUR )
Bulharská vesnice Svatý Vlas, Elenite, Slunečné pobřeží
Večerní výlet do malebné vesničky Kozichino (Erkech) , která se nachází v pohoří Stará planina, přibližně 40 minut od Slunečného pobřeží, letovisek Elenite a Sveti Vlas. Po cestě budete mít možnost obdivovat panensky nedotčenou přírodu v pohoří Staré planiny a krátce se zastavíte u levandulového pole. Po příjezdu do vesnice Kozichino (Erkech) vyměníte pohodlný autobus za EKO taxíky (vozíky se zapřaženými oslíky a koníky), které Vás provezou po vesničce, v níž jakoby před 100 lety se zastavil čas. Nahlédnete na ukázku předení vlny a po obhlídce domu z dob obrození a cechu pro výrobu domácí limonády si pochutnáte na večeři v tradiční bulharské restauraci, kde Vás na úvod pohostí chlebem a solí. Během večeře, která sestává z předkrmu, hlavního jídla a dezertu probíhá folklorní program, typický pro bulharskou kulturu. Vyzkoušet můžete i typickou bulharskou pálenku RAKIJI, či bílé nebo červené domácí víno, které si budete moci sami čepovat z dřevěných sudů v neomezeném množství. K další nezapomenutelné atrakci tohoto úžasného večera bezpochyby patří nestinarský tanec (tanec na žhavém uhlí) , který si budete moci vyzkoušet i sami.

orientační cena 30 EUR / dítě do 12 let 15 EUR
Istanbul (jednodenní nebo dvoudenní) Bulharsko
Celodenní výlet do města Turecka, Istanbulu (Constantinopolis) , které je vzdáleno od Slunečného pobřeží, Sveti Vlasu a Elenite jen 5 hodin cesty autobusem. Istanbul, nazývaný také „Bránou Orientu“, se rozprostírá na dvou kontinentech Evropy a Asie, které rozděluje mořský průplav Bospor. Istanbul se svými 11 miliony obyvatel patří mezi největší města Evropy. V časných ranních hodinách Vás čeká okružní jízda po městě s obhlídkou Top Kap, Hypodromu a Modré mešity. Později individuální plavba lodí po Bosporu, který je dlouhý 31,5 km. Po společném obědě v centru města je vyčleněn prostor na výhodné nákupy v Gran Bazar. Dvoudenní výlet zahrnuje navíc ubytování a noční program.
( orientační cena 68 EUR / dítě do 12 let 34 EUR na 1 den , 100 EUR / dítě do 12 let 50 EUR na 2 dny )
Nesebar Svatý Vlas, Elenite, Slunečné pobřeží
Nesebar je jedním z nejkrásnějších míst v Bulharsku, má 4000 obyvatel. Nachází se 7 km od Slunečného pobřeží a 32 km severně od Burgasu. Patří mezi památkově chráněná území, která jsou zapsána v seznamu kulturního dědictví UNESCO. Stará část Nesebaru leží na malém skalnatém poloostrově spojeném s pevninou úzkou šíjí. Město bylo založeno v 6. století před Kristem milétským obyvatelstvem. Střídali se zde vlády byzantské a bulharské, největší rozkvět dosáhlo město v polovině 14. století za vlády cara Ivana Alexandra. Staré město si zachovalo staletý půdorys křivolakých, úzkých kameny dlážděných uliček s malebnými dřevěnými domy. Typické malebné balkánské domy lemují uličky s obchůdky, trhy a hospůdkami. Nejcennější památkou jsou kostely, vzácné ukázky byzantské architektury. Najdeme zde 12 zachovaných kostelů a další zříceniny. Částečně zachovalé jsou také městské hradby z byzantského období jako i vstupní hradby z dob řeckého panování. Jako světoznámé středisko je navštěvováno mnoha turisty. Dvě menší pláže jsou přímo na poloostrově. Najdeme zde malé obchody, trh, hospůdky, přístav rybářských a výletních lodí. Nová čtvrť Nesebaru s rodinnými vilkami a patrovými domy vyrůstá na pevnině, kde je písčitá pláž asi 2 km od centra města. K popularitě Nesebaru přispívá i fakt, že je spojen se Slunečním Pobřežím - spojuje je pěší zóna, po které jezdí výletní vláček, i pravidelná autobusová doprava z Elenite, Sveti Vlasu a Slunečného pobřeží.
Plavba lodí Bulharsko
Celodenní výlet, který začíná v ranních hodinách, kdy loďař malým mikrobusem posváží lidi do Nesebarského přístavu (Messembria). Po nalodění se začne obrovské dobrodružství spojené s příjemným odpočinkem a relaxováním, a také s možností zaplavat si na otevřeném moři. Okružní plavba podél pobřeží balkánského poloostrova je nezapomenutelným zážitkem, kde se o zábavu stará posádka lodě. Během plavby je vidět krásné panorama Slunečného pobřeží, Starého Nesebaru, Elenite a střediska Sveti Vlas. Každý klient má možnost využít neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. Oběd, který je pro Vás přichystán na lodi, sestává z předkrmu, hlavního jídla a dezertu.
(orientační cena 38 EUR / dítě do 12 let 19 EUR)
Sozopol, Ropotamo Elenite, Svatý Vlas, Slunečné pobřeží
Celodenní výlet do starobylého rybářského městečka Sozopol (Apollonia Antika) vzdáleného pouze hodinu od Slunečného pobřeží, Sveti Vlasu a Elenite. V tomto antickém městečku, které bylo osídleno starými Řeky, se dodnes zachovaly památky, které připomínají helénskou éru. Po obhlídce městečka Sozopol a individuálním programu, bude připraven společný oběd, který sestává z předkrmu, hlavního jídla a dezertu. Po obědě následuje 40 minutová plavba po říčce Ropotamo, po níž bude následovat individuální prohlídka letoviska Burgas, které je druhým největším přístavem na pobřeží Černého moře (orientační cena 37 EUR / dítě do 12 let 18 EUR)
Varna, delfinárium, Aladža Elenite, Svatý Vlas, Slunečné pobřeží
Celodenní výlet do třetího největšího města Bulharska - Varny, které je vzdáleno od našich středisek přibližně 2 hodiny cesty autobusem. Po příjezdu do Varny je připravena nezapomenutelná delfíní show, která trvá 40 minut v podání hlavních aktérů Kimbo, Popp, Dolly, Yoanna a Peppe. Po návštěvě delfinária následuje prohlídka Kláštera v Aladža, který si mniši počátkem 13. století vytesali do vápencové skály. Po obhlídce Vás čeká chutný oběd připravený ve městě Varna, po kterém volný program, můžete využít na nákupy, individuální obhlídku města, nebo na koupání.
(orientační cena 42 EUR / dítě do 12 let 21 EUR)

Popis hotelu

Poloha

tento zajímavý prázdninový resort najdete v centru oblíbeného, živého a turisty vyhledávaného bulharského střediska Slunečné pobřeží • přímo u písečné pláže • přibližně 5 km od historického městečka Nesebar • před hotelem je dlouhá plážová promenáda lákající k podvečerním procházkám, která je lemovaná obchůdky nejen se suvenýry a spoustou atrakcí pro malé a velkéUbytování

Chaika Resort: Chaika Arcadia a Chaika Beach – stylové 2-lůžkové hotelové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek • v pokoji se nachází: klimatizace • telefon • SAT TV • lednička • vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, resp. vanou a WC) • fén • trezor (za poplatek) • balkon nebo terasa s posezením • pokoje s výhledem na moře v části Chaika Beach (za příplatek)Vybavení

hotelový areál sestává z hotelů Chaika Beach, Chaika Arcadia a Chaika Metropol • vstupní hala s recepcí • 2 restaurace • lobby bar • pool bar • Irish bar • Mystic club (hudba profesionálních DJ) • dva venkovní bazény s oddělenými dětskými částmi • menší vnitřní bazén • spa centrum s bohatou nabídkou masáží a různých procedur • dětské hřiště • wifi připojení • internet • kadeřnictví • hotelové obchůdky • lékař • směnárna • parkoviště (za poplatek)Stravování

snídaně formou bohatých švédských stolů • možnost doobjednání polopenze nebo all inclusivee

all inclusive snídaně, obědy a večeře podávané formou švédských stolů včetně nápojů a širokého výběru dezertů • lehké občerstvení podávané během dne - zmrzlina, káva, čaj, koláčky • během celého dne místní alkoholické a nealkoholické nápoje • slunečníky a lehátka u bazénů zdarma • jeden volný vstup do aquaparku hotelového komplexu Royal Club Victoria v Elenite s tobogány a skluzavkamiPláže

přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné i pro malé děti a neplavce • pláž oceněná Modrou vlajkou • slunečníky a lehátka (za poplatek) • vodní sporty a atrakce (za poplatek)Sport a zábava

wellness a spa centrum s nabídkou komplexních lázeňských služeb • internetový koutek • půjčovna aut • hotelové denní animace • v blízkosti množství barů a diskotékWebstránka

www.victoriagroup.bgStrana v katalogu

88Oficiálni hodnocení

****Top First Minute
Top First Minute sleva + 2 děti zdarma
Wellness
Oblíbený hotel
Přímo na pláži
Výhodná poloha
Rodinná dovolená
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek