milujeme léto
pondělí 21. ledna 2019 10:33
MENU moje obľúbené
Sdílejte na sociálních sítích
nebo si zkopírujte odkaz
pro tuto stránku:

Atény Peloponés Ramada Resort hotelový komplex *****

Hotelové video

Zaujalo Vás video hotelu? Podívejte se na prezentace
ďalších našich hotelů na našem youtube videokanálu.

Termíny a ceny podle dopravy


Probíhá načítání…
PROMO FirstMinuty Ostaní produkty
Top First minute
Top First minute + 1 dieťa zdarma
Top First minute 35%
Top First Minute Sleva až 20%
Top First Minute
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Ultra All inclusive
Cenový Hit
Výhodná poloha
Náš TIP
Přímo na pláži
Tento hotel si práve {looking} {count} {users}.

Atény - dovolená léto 2019

Na poloostrově Attika se rozprostírá hlavní město Řecka - Athény. Řecká bohyně moudrosti zasadila v této oblasti první olivový strom a stala se ochránkyní města, jakož i jeho obyvatel. Právě zde se zrodila civilizace a moudrost antického světa. Proto si město zasloužilo pojmenování po moudré bohyni - Athéně. Bohatou řeckou architekturu nacházíme v chrámech, kostelech, antických sloupech, v muzeích a galeriích. Starobylou atmosféru doplňuje ruch v ulicích, vřava v kavárnách, jakož i mnoho taveren a restaurací. Nádherný výhled na rozlehlé město a jeho přilehlé čtvrti, jakož i pobřeží a přístav Pireus se nám naskytne ze dvou historických míst umístěných nad městem - nejvyšší vrch města Lykavittos, kde se nachází malý kostelík a na vrchu Akropolis, který je jedním ze symbolů města. Při objevování historických Atén nevynechejte impozantní Hefaistův chrám nebo antickou Agoru, která sloužila jako politické a kulturní centrum, kde přednášel Sokrates nebo sv. Pavel. Pokud chcete zažít jedinečnou řeckou atmosféru, nepochybně navštivte čtvrť Plaka, která je charakteristická úzkými uličkami plná taveren a kaváren, které vás dovedou na bleší trh Monastiraki. Všechny památky se nacházejí v historickém centru, proto jsou Athény přímo stvořené na pěší poznávání.

Řecko a ostrovy

Vydejte se s námi do země, kterou si i olympští bohové vybrali za své sídlo, do země hrdinů starých antických bájí a mýtů, domova Platóna, Aristotela a dalších velkých filozofů - do Řecka. Řecko je kolébkou nejstarší civilizace Evropy. Dnes se v celé zemi den za dnem píší dějiny dokonalých dovolených. Zveme vás tedy na cestu odpočinku a zábavy, kterou můžete harmonicky spojit s poznáváním historie a kultury, sportovním či turistickým vyžitím.

Argolis Peloponés
Celodenní výlet za nejvýznamnějšími archeologickými památkami starověkého Řecka, které se nacházejí v malebné scenérii Peloponésu. První zastávkou bude nejznámější divadlo v Epidauru ze 4. století před n.l., které je dodnes proslulé díky své úžasné akustice. Výlet bude dále pokračovat přes nížinu Argos, posetou farmami a pomerančovníkovými sady, do Nafplia, prvního hlavního města Řecka. Zde vás okouzlí místní neoklasicistní architektura, která mu dává jedinečný ráz. Návštěva výrobny keramiky a tradičních výrobků, oběd v místní taverně. Odtud se vydáte do Mykén, Homérova města, kde navštívíte Lví bránu, Kyklopské hradby, hrobku krále Agamemnóna a další zajímavé památky.

Celodenní výlet zahrnuje oběd, cena 82 €/osoba
Vstupné není zahrnuto v ceně výletu, platí se přímo na místě.
Epidauros + Mykény: 24 €/osoba
Atény Peloponés
Během celodenního výletu se seznámíte nejen s nejvýznamnějšími antickými památkami, ale poznáte zcela jinou, moderní tvář Atén. Uvidíte stadion Panathinaikos, kde se v roce 1896 konaly první moderní olympijské hry, prezidentské sídlo a Zappeion. Navštívíme hrob neznámého vojína před parlamentem, uvidíte také Schliemannův dům a katedrálu. Následuje Trojice sestávající z Aténské univerzity, Aténské akademie a Národní knihovny. Projdeme taktéž vedle starého parlamentu, pokračovat budete přes náměstí Syntagma k Hadriánovu Obluku a vedle k Chrámu Dia Olympského. Nakonec následuje prohlídka samotné Akropole, kde se nacházejí architektonická díla z obdobím zlaté éry Atén: Propylaia, Chrám bohyně Athény Niké, Erechtheion, Parthenon. Vynechat nesmíme ani úžasný výhled na celé velkoměsto s přilehlými oblastmi. Cesta z Akropole povede kolem Herodotova a Dionýsova divadla. Pod Akropoli se nachází nové "Acropolis Museum", jehož unikátní součástí jsou i vykopávky, které můžete obdivovat pod skleněnou dlažbou. Oběd a volný čas v čtvrti Plaka (pod Akropolí), která patří k nejatraktivnějším částem velkoměsta Athény.

Celodenní výlet zahrnuje oběd, moptil* a sluchátka, cena 80 €/ osoba Vstupné není zahrnuto v ceně výletu, platí se přímo na místě. Akropole + muzeum: 25 €/osoba
Blue Lake, Monastery Peloponés
Odpolední výlet do klášteru Ossios Potapios s nádherným výhledem. Po návštěvě kláštera se přesunete na Mys Heraion se starověkým přístavem a archeologickým nalezištěm, jehož součástí je chrám zasvěcený bohyni Héře. Následovat bude prohlídka jezera a ochutnávka řeckého meze s aperitivem.

Půldenní výlet, cena 35 €/osoba
Delfi Peloponés
Celodenní výlet z Loutraki do magických Delf, které byly v dávné minulosti považovány za střed Země a vesmíru a hrály nezastupitelnou roli v antickém světě. Výlet povede přes malebnou Levadii a lyžařské středisko Arachova, známé i výrobou pestrobarevných koberců. Prohlídka archeologické části a muzea, včetně posvátné cesty k aténské pokladně. Po obědě navštívíte světoznámý chrám boha Apollóna s věštírnou a pramen Castalia a před návratem do Loutraki si po cestě uděláte ještě jednu zastávku.Celodenní výlet zahrnuje oběd, moptil* a sluchátka, cena 90€/osoba

Vstupné není zahrnuto v ceně výletu, platí se přímo na místě.

Delfi: 12 €/osoba

Poznámka * Moptil (mobile Optical Illusions) - mobilní zařízení, mini iPad, díky kterému si budete moci z dnešních ruin antických památek zvizualizovat jejich původní podobu, která vychází z výzkumů renomovaných archeologů. Starověké budovy, chrámy a sochy tak uvidíte v původním provedení antického světa.
Diakofto - Kalavrita Peloponés
Odjezd ráno z Loutraki, kdy po cca hodině jízdy přestoupíte v Diakopto na zubačku do Kalavrita. Dráha vede přes kaňon Vuraikos, který patří k nejzajímavějším přírodním místům dostupným železnicí nejen v Řecku, ale na celém Balkáně. Navštívíte klášter Mega Spileo postavený na strmé skalní stěně ve výšce 120 m a pokocháte se jedinečným výhledem z balkonu tohoto klášteru a známého klášteru Agia Lavra, který je symbolickým místem zrození samostatného Řecka, protože zde 17. března 1821 poprvé zaznělo "Eleftheria i Thanatos" (svoboda nebo smrt), heslo, které odstartovalo revoluci proti Osmanské říši. Poslední zastávkou bude "Jeskyně jezer", jedinečný přírodní labyrint s množstvím chodeb, galerií a stalaktitů, jaký v jiných jeskyních Řecka nenajdete.

Celodenní výlet zahrnuje oběd a lístky na zubačku, cena 80 €/osoba
Korintský průplav Peloponés
Půldenní výlet, během kterého lodí proplujete přes Korintský průplav je dlouhý 6,4 km a široký pouze 21,4 m, což jej činí neprůchodným pro velké moderní lodě.

Půldenní výlet, cena 40 €/osoba
Okružní plavba Aegina-Agistri-Korintský průplav Peloponés
První zastávkou na okružní plavbě je ostrov Aegina, kde strávíte cca 2 a půl hodiny volného času. Aegina je malý drahokam situován v Saronském zálivu, vzdálený jen 13 km od pevniny. Název ostrova je odvozen od krásné nymfy Aegina, kterou unesl Zeus. Ostrov je známý svými lahodnými pistáciemi, má nádherné pláže a nachází se zde Chrám bohyně Afaia. Je tedy na vás, jak strávíte svůj volný čas. Další zastávkou bude maličký ostrov Agistri, který je díky blízkosti Atén mimořádně oblíbeným víkendovým místem Athéňanů. Zde se budete moci vykoupat na některé z nádherných pláží se smaragdovou vodou, případně ochutnat místní speciality v tradiční taverně v městečku Skala. Poslední zastávkou bude Korintský průplav, který odděluje Peloponés od pevninského Řecka a spojuje Korintský záliv se Saronem. Kanál byl dokončen koncem 19. století, přičemž sen o jeho postavení se datuje 2000 let zpátky.

Celodenní výlet, cena 60 €/osoba
Olympie Peloponés
Objevte spolu s námi jedinečnou Olympii, posvátné místo z dob antiky zasvěcené Diovi Olympskému a místo zrodu olympijských her. Cestou do Olympie zastávka na ochutnávku místního vína, sýrů a oliv. Po příjezdu do Olympie je prohlídka archeologické části, kde se dozvíte zajímavosti o starověkých i moderních hrách. Prohlédnete si například i Diův chrám, kde se kdysi nacházela jeho socha, jeden ze sedmi divů světa, jejímž autorem byl sochař Feidiás. Po prohlídce archeologického naleziště se přesunete do archeologického muzea s množstvím zajímavých sbírek. Oběd v místní restauraci v Olympii, krátký rozchod.Celodenní výlet zahrnuje oběd, moptil* a sluchátka, cena 90 €/osoba

Vstupné není zahrnuto v ceně výletu, platí se přímo na místě.

Olympie: 12 eur / osoba

Poznámka * Moptil (mobile Optical Illusions) - mobilní zařízení, mini iPad, díky kterému si budete moci z dnešních ruin antických památek zvizualizovat jejich původní podobu, která vychází z výzkumů renomovaných archeologů. Starověké budovy, chrámy a sochy tak uvidíte v původním provedení antického světa.
Plavba po ostrovech Saronského zálivu: Aegina-Poros-Hydra Peloponés
Vydejte se spolu s námi na úžasné řecké ostrovy Aegina, Poros a Hydra a prožijte odpočinkový den na moři. Ostrov Aegina je vzdálen jen 50 km od Atén a je velmi oblíbeným útočištěm Athéňanů během horkých letních měsíců. Nachází se zde Katedrála sv. Nektar, a dórský Chrám bohyně Afaia, který pochází z 5. století před n.l. a patří k nejzachovalejším v Řecku. Malebný ostrov Poros je místo klidu, romantiky a bezstarostnosti. Je zaplaven piniovými borovicemi, které sahají až k jeho písčitým plážím. Poslední zastávkou bude ostrov Hydra, který byl kdysi útočištěm pirátů. Dnes je to kosmopolitní a mimořádně navštěvované místo a sen snad každého fotografa, který zavítá do této oblasti. Z přístavu budete moci obdivovat speciální architekturu ostrova s ​​tradičními kamennými domečky, které jsou němými svědky jeho turbulentní historie.

Celodenní výlet zahrnuje oběd na lodi, cena 111 €/osoba.

Popis hotelu

Poloha

resort se může pochlubit výjimečnou polohou přímo na pobřeží Korintského zálivu v oblasti Loutraki • od centra městečka je vzdálen přibližně 5 min • vsazený je do upravené zahrady plné zeleně • atraktivnost mu přidává i snadná dostupnost Athén a světově proslulých historických míst Epidaurus, Mykény a NafplioUbytování

hotel Wyndham - luxusně zařízené suity v hlavní budově přímo u pláže, kde kombinace komfortu a eklektického stylu s nádherným výhledem do zahrady nebo na moře zaručí dokonalou dovolenou • v suitách je možnost ubytování 2 dospělých s 1 nebo 2 přistýlkami • vybavenost: individuální klimatizace • SAT TV • telefon • mini bar (za poplatek) • trezor (zdarma) • fén • vlastní hygienické zařízení (vana, resp. sprcha, WC) • wifi (zdarma) hotel Ramada - ubytování v bungalovech s výhledem na zahradu, kde komfortní vybavení zaručuje absolutní spokojenost hostů • bungalovy si mohou užívat 3 osoby • vybavenost: individuální klimatizace • SAT TV • telefon • trezor (zdarma) • fén • vlastní hygienickéVybavení

hotelový komplex se skládá z bungalovů, které patří hotelu Ramada a ze suit, které patří hotelu Wyndham • 2 samostatné recepce pro klienty ubytované v části Wyndham a v části Ramada • pool bar • Apollo lobby bar • wifi (zdarma) • 3 pláže oceněny Modrou vlajkou EU • 2 venkovní bazény s terasami na slunění (lehátka a slunečníky zdarma) • dětský bazén • SPA centrum (za poplatek) • mini klub • hotelová zahrada • škola potápění • obchod se suvenýryStravování

formou all inclusive

snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů včetně nápojů, servírované jsou jídla řecké a mezinárodní kuchyně • během jídel jsou k dispozici alkoholické nápoje (místní domácí víno, točené pivo) a nealkoholické nápoje, voda, džusy • lokální alkoholické, míchané a nealkoholické nápoje podávané v pool baru (točené pivo, bílé, růžové a červené víno, whisky, vodka, gin, brandy, káva a čaj ..) od 10:30 do 13:00 a od 15:00 do 23:00 • během dne podávané občerstvení (pizza, sýrové koláčky, sendviče, koláčky, sušenky, zmrzlina) v hotelovém režimu • slunečníky a lehátka zdarmaPláže

hotelový resort se nachází přímo na pobřeží, které omývají průzračné tyrkysové vody Korintského zálivu • nabízí menší privátní hotelové pláže • na výběr písečné s příměsí štěrku a kamínků • upravené pobřeží s vyhrazenými terasami na slunění se stylovými lehátky • lehátka a slunečníky (zdarma)Sport a zábava

komplex má v nabídce různé příležitosti a atrakce na trávení kvalitní dovolené • posilovna • basketbalové hřiště • tenisové kurty • lázně • dětské hřiště • minigolf • stolní tenis • mini fotbal • turistika • amfiteátr • lukostřelba • na pláži se nacházejí vodní sporty (za poplatek) - vodní lyže, kurzy potápění, vodní skútry, windsurfing, plachtěníWebstránka

www.wyndhamloutrakiresort.comStrana v katalogu

105Oficiálni hodnocení

*****Top First Minute Sleva až 20%
Top First Minute
Top First Minute sleva + dítě zdarma
Ultra All inclusive
Cenový Hit
Výhodná poloha
Náš TIP
Přímo na pláži
Buďte informováni - přihlaste se
k odběru novinek nebo dejte "like" naší Facebookové stránce a neunikne Vám žádná sleva

Odběr novinek